Zeynep Bastık hızlı gidiyor, Serkay Tütüncü ile dudak dudağa.

Zeynep Bastık hızlı gidiyor, Serkay Tütüncü ile dudak dudağa.

Zeynep Bastık okadar hızlı gidiyor ki onu kimse yetişemiyor, “Serkay Tütüncü ile dudak dudağa” görüntülendi.

Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü, Kenan Doğulu'nun doğum günü partisinde dudak dudağa görüntülendi, Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü çifti, Kenan Doğulu'nun doğum günü partisinde dudak dudağa görüntülendi.


Geçtiğimiz haftalarda Ali Can Ayyıldız ile yollarını ayıran şarkıcı Zeynep Bastık, gönlünü oyuncu Serkay Tütüncü'ye kaptırdı. Geçtiğimiz günlerde birlikte oyun izlemeye giden ikili, dün akşam da Kenan Doğulu'nun doğum günü partisine katıldı.


“Zeynep Bastık doğum günü partisinde, dudak dudağa aşka geldiler”.

Zeynep Bastık hızlı gidiyor, Serkay Tütüncü ile dudak dudağa.!

İstanbul'da düzenlenen doğum günü partisine ünlü isimler akın ederken isimleri bir süredir aşk dedikodusuna karışan Serkay Tütüncü ile Zeynep Bastık çifti de boy gösterdi. Parti boyunca eğlenceli dakikalar geçiren ikili, bir ara öpüşürken görüntülendi. Aşklarını ilan eden çiftin o anları da Editci Abla hesabından yayınlandı. Serkay Tütüncü ve Zeynep Bastıkın ilişkisi Chaplin oyununu birlikte izlemeye gitmeleriyle ortaya çıkmıştı.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Survivor ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve yarışmadan sonra birçok dizi ile film projesinde yer alan Serkay Tütüncü, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Sandık Kokusu dizisinde rol alıyor.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-06-01T14:10:26 ][ Okunma : 65 ]google-newste takip edin