Kullanım Şartları


www.Kalbimingulu.Com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

- Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

- Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Kalbimingulu.Com'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Kullanıcılar, Kalbimingulu.Com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

- Sitede yazılan her türlü yazı yada yorumlardan yazan kişi sorumludur. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimer, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyenatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

- Kalbimingulu.Com sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.

- Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

- Site üzerinde ki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.

- Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

- Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.

Sitenin teknik yapisina, içerigine, diger site kullanicilarinin bilgisayarlarina zarar verecek ya da vermesi muhtemel her türlü bilgisayar virüsünü veya baska zararli unsur içeren bilgi, yazilim, program ya da site içerigi ve sitenin amaçlariyla bagdasmayan hakaret, küfür, siddet, politika, yasadisi unsur içeren, suç teskil eden ya da cezai veya hukuki takibi yapilabilecek her türlü malzemenin gönderilmesi yasaktir.

Yazilar Siirler Makaleler

Bu sitede yer alan siirlerin ve sairlerin kendileri tarafindan, sitede yayinlanmalari için kayit edilmistir.

Diger siirler ise sadece bilgi vermek amaciyla iyi niyetle sunulmaktadir ve siirleri okuyan kisilerden herhangi bir ad altinda maddi yarar elde edilmemektedir.

Bu çalisma kapsaminda yayinevleri ve sairlerle gorusmekteyiz. Bir sairin veya yasal temsilcisinin istekte bulunmasi halinde, kendisine ait siirlerin sitemizden 24 saat içinde yayindan kaldirilmasini garantilemekteyiz.

Kalbimingulu.com 'da yer alan siirlerin baska herhangi bir medya ortaminda yayinlanmasi, çogaltilmasi, dagitilmasi, listelenmesi islemleri için telif haklari kanunlari ve ilgili mevzuat hukumleri geçerlidir.

Bu tur islemler siirlerin yasal yayin haklarini elinde bulunduran kisilerin izinlerini gerektirir.

kalbimingulu 'a siirlerini kayit eden, ekleyen veya kayit icin yetki veren kisilerin bu davranislari, sözkonusu siirlerin Kalbimingulu.com 'ma yayinlanmasini kabul etmeleri anlamina gelir.

Haberler Bölümü.

Haberler,de Her üye istedigi haberleri ekliyebilir. Haberleri baska sitelerden Lütfen kopya yazmayiniz. Kendi haberlerinizi ekliyebilirsiniz. Eklediginiz Haberler ( Politika Haberleri Onaylanmiyor ) Eklediginiz haberler onaydan gectikten sonra sitedeki yerini alacaktir.

Kalbimingulu.com Sitemizde çerez politikasi var. Bu çerezler üçüncü Sahislara kesinlikle dagitilmiyor.

Kalbimingulu.com Sitemizde Üye olduktan sonra Bayan Arkadaslara site üzerinden mesaj veya sohbet edip bayan arkadaslari tavlamaya kakan kim olursa olsun Bandlanacaktir siteye hic bir zaman giremiyecektir.yazilar tüm yazilar Möderetör tarafindan okunmaktadir.

Kalbimingulu.com Sitemizde Üye olduktan sonra Bilgilerimi degistir yazar ordan kendinize istediginiz resimleri yüklüyebilirsiniz.