Romantik Aşk çabuk bitti, Zeynep Bastık: şimdi Serkay Tütüncü'ye aşık oldu.

Romantik Aşk çabuk bitti, Zeynep Bastık: şimdi Serkay Tütüncü'ye aşık oldu.

Zeynep Bastık 4 ay önce Ali Can Ayyıldız'la aşk yaşıyordu, Romantik aşkı çabuk bitti, şimdi Serkay Tütüncü'ye aşık oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Ali Can Ayyıldız ile yollarını ayıran şarkıcı Zeynep Bastık, gönlünü oyuncu Serkay Tütüncü'ye kaptırdı. İkili önceki akşam birlikte oyuna giderek samimi şekilde izledi.

2022 yılında Tolga Akış ile boşanan şarkıcı Zeynep Bastık, daha sonra Ali Can Ayyıldız ile aşk yaşamaya başladı. Geçtiğimiz günlerde ilişkisini bitiren Bastık, bu sefer de Serkay Tütüncü ile yakınlaştı.


"AŞKLAR BAŞLAR, VE ÇABUK BİTER"


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Ali Can Ayyıldız ile ilişkisini bitirdikten sonra "İlişkiler başlar ve biter. Keyfimiz yerinde, herkesin keyfi yerinde. Olur böyle şeyler hayatta olmaz mı? Bitmemesini temenni ederiz ama bitene de çare yok" diyen Zeynep Bastık, yeni aşka yelken açtı. Magazin D'nin haberine göre Serkay Tütüncü ve Zeynep Bastık, Chaplin oyununu izlemeye gitti. İkilinin oyunu samimi şekilde izlediği ileri sürülürken taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Survivor ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve yarışmadan sonra birçok dizi ile film projesinde yer alan Serkay Tütüncü, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Sandık Kokusu dizisinde rol alıyor.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-05-30T11:13:01 ][ Okunma : 90 ]google-newste takip edin