Yeni aşık oldum! Jason Momoa, Adria Arjona ile çift fotoğraflarını paylaştı

Yeni aşık oldum! Jason Momoa, Adria Arjona ile çift fotoğraflarını paylaştı

Jason Momoa'nın (44) yanında yine bir kadın var! Son aylarda aktörün emin ellerde olduğuna dair söylentiler tekrarlanıyor. Şimdi yeni ilişkisini Instagram'da herkese açık hale getiriyor.

Japonya gezisi sırasında çekilen bir dizi fotoğrafı paylaşıyor. Adria Arjona birkaç fotoğrafta görülebiliyor; hatta bir fotoğrafta Jason'ın kucağına oturuyor ve ona sevgiyle sarılıyor. Gönderi metninde şöyle yazıyor: "Yeni ve eski arkadaşlarıyla anılar yaratmak ve aşkımın inanılmaz bir macerasını daha paylaşmak için evlerini açan herkese çok minnettarız."


Birkaç gün önce Basingstoke Comic Con 2024'te Jason'a hâlâ bekar olup olmadığı soruldu. Ancak Aquaman yıldızı şu yanıtı verdi: "İlişkide çok rahatım." Ortaklık bir süredir mevcut. Kız arkadaşının kim olduğu sorulduğunda çok yakında öğreneceklerini açıkladı.


Jason ve Adria, 2021 yılında “Sweet Girl” dizisinde birlikte kamera karşısına geçmişti. Ancak romantizmin biraz sonra ortaya çıktığı söyleniyor. İçeriden biri Just Jared'e "Birbirlerini bir süredir görüyorlar ve birlikte çok mutlular" dedi. Filmi birlikte çekerken Jason hâlâ Lisa Bonet (56) ile evliydi. 2022 yılının başındaki ayrılığın ardından Eiza González (34) ile birkaç aydır ilişki yaşadığı söyleniyor.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-05-20T21:16:58 ][ Okunma : 83 ]google-newste takip edin