Bozulan bir düğünden sonra aşık olan Gina Lisa: aşka devam ediyor!

Bozulan bir düğünden sonra aşık olan Gina Lisa: aşka devam ediyor!

Önce düğün çöktü, şimdi aşkta mutluluk! Gina-Lisa Lohfink (37) şubat ayında televizyonda evet demek istedi ama sonuç çıkmadı. Şimdi Instagram hikayesinde şunu gösteriyor: Yeniden aşık.

Harika bir havada, Gina-Lisa (282.000 takipçi) bir gölde balon poposuyla duruyor ve biriyle el ele tutuşuyor. Kadın mı erkek mi olduğu belli değil. 37 yaşındaki şöyle yazıyor: "Mary J. Blige'nin Gerçek Aşkı". ABD'li şarkıcı Mary Jane Blige'nin (53) ünlü şarkısına bir gönderme.


Şubat ayında "Joyn" izleyicileri Gina-Lisa Lohfink'in Las Vegas'ta nasıl evlenmek istediğini canlı olarak "Gina-Lisa için düğün çanları çalıyor" programında gördü. Seçenekler TV maço Diogo Sangre, en yakın arkadaşı Kevin “Flocke” Platzer ve eski-


Sonunda Gina-Lisa hem gelini hem de damadı sunakta ayakta bıraktı. "Joyn Content" patronu Thomas Münzner'e göre çekimler Aralık 2023'te, yani neredeyse dört ay önce gerçekleşti.

Bozulan bir düğünden sonra aşık olan Gina Lisa: aşka devam ediyor!.

Yalnızca Gina-Lisa ve onun yeni aşkı “uzun süredir”in ne anlama geldiğini biliyor. En önemlisi artık gerçek hayatta mutlusunuz.

#ETİKETLER


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-30T23:21:47 ][ Okunma : 54 ]google-newste takip edin