Gina Lisa estetik operasyonla neredeyse sağ çıkamadı

Gina Lisa estetik operasyonla neredeyse sağ çıkamadı

Bir daha asla Türkiye'deki güzellik doktoruna gitmeyeceğim. Gina-Lisa Lohfink: neredeyse ameliyattan sağ çıkamayacaktı.


Doktorların maratonu, iltihapları ve aşıları - realite yıldızı Gina-Lisa Lohfink aylarca korku yaşadı. Sebebi: Eski Ünlü katılımcısının 2023 yazında Türkiye'de bıçak altına yattığı bir estetik operasyon. Magazine şunları söyledi: “Korkunçtu. Hiç bu kadar korkmamıştım."

Türkiye'de bıçak altına yattığı bir estetik operasyonla az kaldı sağ çıkamayacaktı

Ünlü model bir çok güzellik ameliyatı geçirdi, ve son 2023 yazında Türkiye'de bıçak altına yattığı bir estetik operasyonun,da neredeyse sağ çıkmıyacaktim dedi

Türkiye'ye artık gitmiyeceğim az kalsın ölüyordum

Gina-Lisa Lohfink (37), "Forsthaus Rampensau" isyan gösterisinde Diogo Sangre (30) ile az önce seks yaptı. Doruk noktasını şimdi sözlü bir alçak darbe takip ediyor: Realite yıldızı Sam Dylan'ın (32) sert sözleri kült sarışın için bardağı taşıran son damla oldu.


Gina-Lisa Türkiye'de estetik operasyonla neredeyse sağ çıkamadı - Magazin Haberleri

Sam, Gina-Lisa ve takım arkadaşı Elsa Latifaj (18) ile kavga eder. Bağırışlar ve bağırışlar var. Gina-Lisa, Sam'i kuralları ihlal etmekle suçluyor ve ona doğru bağırıyor: "Saygısızsın çünkü hiç terbiyen yok!"


Sam yanıtlıyor: "En azından senin gibi şeker babalara ihtiyacım yok!" Gerçekten kızların yaşlı, zengin erkeklere katlandıklarını mı düşünüyor? Belki Sam, komedyen John Friedmann (52) ve Florian Simbeck (52) takma adıyla “Erkan ve Stefan”ı kastediyor olabilir. Aptal ikili, gösteriden ayrılana kadar çift bayanlarla çok iyi anlaşıyordu ve Sam tarafından sıklıkla şaka yollu "şeker babalar" olarak adlandırılıyordu.


Gina-Lisa bu tüyoyu kişisel olarak algılıyor ve aptal gibi şikayet ediyor: “Her şeyi kendim hallettim. Beni dinle! Nasıl konuştuğunuza dikkat edin!”

Gina-Lisa Türkiye'de estetik operasyonla neredeyse sağ çıkamadı - Magazin Haberleri

Sam Dylan hakkında şöyle devam ediyor: "O kötü bir adam. Benim hakkımda hiçbir şey bilmiyor ve şeker babalardan bahsediyor." Ben hiçbir zaman böyle bir şeye kaydolmadım.”

Şeker baba suçlaması onu çok etkiliyor: “Biliyor musun, ben topraktan geliyorum, büyükanne ve büyükbabaya ölümlerine kadar eşlik ediyorum. Kollarımda öldüler. Anneme bir şey aldım, kız kardeşlerime bir şey aldım. Herkese para verdim.”


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-11T20:47:17 ][ Okunma : 138 ]google-newste takip edin