Bella Thorne Oldukça ateşli açık bir elbiseyle poz veriyor

Bella Thorne Oldukça ateşli açık bir elbiseyle poz veriyor

Bella Thorne, Baş Döndürücü Tanga Bodysuit ve Pek Özel Olmayan Pirsingle Milano sokaklarında

Diesel'in podyum sunumundan önce Bella Thorne, ten rengi kahverengi tanga elbise ve ona uygun şeffaf bir üst katmanla Milano sokaklarında yürüdü.

Bella Thorne söylediği, yaptığı veya giydiği şeylerle ilgili tartışmalardan veya eleştirilerden çekinmiyor. Moda konusunda risk almayı seven kişi, seksi görünümü seviyor ve bugün Diesel'in Sonbahar/Kış 2024 defilesinde kendini aşmış olabilir.


Diesel'in podyum sunumundan önce Thorne, ten rengi kahverengi tanga elbise ve ona uygun şeffaf bir üst katmanla Milano sokaklarında yürüdü. Eski Disney yıldızının vücudu şeffaf örgü elbiseyle boyundan bileklere ve ayak bileklerine kadar örtülü olmasına rağmen, devetüyü elbisenin saf doğası her kıvrımı gösteriyordu.


Bella Thorne'un ekstra yüksek tanga üstü özellikle dardı ve kalçasını, belini ve daha fazlasını vurguluyordu. Topluluk, 26 yaşındaki oyuncunun çok sayıda dövmesini ve sağ meme ucu piercingini sergiledi. Elinde metal zincirli omuz askılı gümüş rengi bir Diesel çanta asılıydı.


Thorne mücevherlerin gösterinin yıldızı olmasına izin vermedi. Gümüş tonunda sade Diesel küpeler ve poster baskılı deriden Diesel D-Vina çekici askılı sandaletler takıyordu.

"Watch Me" şarkıcısı, Diesel sunumuna katılma deneyimini paylaşmak için Instagram'da paylaşım yaptı. Thorne, gönderisine şu başlığı ekledi: "Tebrikler glennmartens renzorosso stefano.rosso.brave ve tüm diesel ekibi!!" Glenn Martens, Diesel'in kreatif direktörü olarak görev yapıyor, Renzo Rosso, OTB Group'un başkanı ve Stefano Rosso, Diesel'in ana şirketi olan OTB Group'un genel müdürü.


Bella Thorne tanga ile Milano sokaklarında.

 

Milano Moda Haftası öncesinde Bella Thorne, New York Moda Haftası'nı birçok muhteşem kıyafetle aydınlattı. Sonbahar Şelaleleri yazarının en dikkate değer görünümü, "mafya karısı estetiği" konusundaki yaklaşımı olabilir.

Bella Thorne tanga ile Milano sokaklarında.

 

Glamour, Instagram'da hazırlık sürecini şöyle anlattı: "Mafya karısı estetiği #NYFW'yi ele geçiriyor. Bella Thorne, NYC'nin en şık haftasında AREA defilesine hazırlanırken bize özel bir kamera arkası görüntüsü verdi."

Bella Thorne tanga ile Milano sokaklarında.

 

Thorne, yapay elmaslar ve mücevherlerle süslenmiş büyük boy, kürk benzeri bir şişme ceket giyiyordu. Gösterişli ceketinin altında, baştan aşağı siyah bir elbise ve kristal kemer giyiyordu. Thorne Hanedanı mücevher kurucusu kendi makyajını yaptı ve kendi yüzüklerini taktı. Gösterişli küpeler ekledi ve Area defilesinde kasılarak yürüdü.


Bella Thorne tanga ile Milano sokaklarında.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-22T21:13:33 ][ Okunma : 132 ]google-newste takip edin