Serdar Ortaç canlı yayında Tarkan'a küfürler yağdırdı

Serdar Ortaç canlı yayında Tarkan'a küfürler yağdırdı

Serdar Ortaç canlı yayına sarhoş çıktı! Tarkan'a küfürler yağdırdı, Evdeki çalışan kadın müdahale ederek canlı yayını kapattı.


Instagram'da sabaha kadar canlı yayın yapan şarkıcı Serdar Ortaç. alkolün de etkisiyle Tarkan'a küfür etti. Evdeki çalışan kadın müdahale ederek canlı yayını kapattı.

Son dönemde sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlarda takipçileriyle dertleşen Serdar Ortaç sık sık gündeme geliyor. Ortaç, bu kez son paylaşımıyla gündeme geldi.

Serdar Ortaç son dönemdeki söylemleri ve paylaşımlarıyla magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Şarkıcı son olarak yaptığı bir canlı yayınla adından söz ettirdi. Ortaç, Instagram'da sabaha kadar canlı yayın yaptı.


Serdar Ortaç canlı yayında Tarkan'a küfür etti

EVDE ÇALIŞAN KADIN MÜDAHALE ETTİ

Ancak Serdar Ortaç bu kez daha da abarttı. Şarkıcı alkolün etkisiyle önce canlı yayınını seyreden takipçilerine "Hepiniz Atatürk'çüsünüz ibneler" dedi.

Ortaç bir hayranının, Tarkancılar ve Serdarcılar şeklinde iki grup olduğundan bahsederken lafa girip "S.keyim Tarkan'ı" diyerek küfür etti.

Küfür etmeye başlayınca yayına evde çalışan kadın müdahale ederek yayını kapattı.

Ortaç, geçtiğimiz günlerde de TikTok'ta yaptığı açıklamada gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen'e kaptırdığını söylemişti.

İkili birlikte açtıkları canlı yayında samimi sohbetleri ile dikkat çekmişti. Serdar Ortaç hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt vermiş ve iddiaları yalanlamıştı.


Magazin Haberleri Editörü : Kervanlar
Magazin Haberleri 
Editör : Kervanlar

[ 2024-02-14T21:39:44 ][ Okunma : 98 ]google-newste takip edin