Serdar Ortaç Hayatımın kadınını Çağla Taşdelen'e kaptırdı.

Serdar Ortaç Hayatımın kadınını Çağla Taşdelen'e kaptırdı.

Serdar Ortaç, gönlünü Çağla Taşdelen'e kaptırdı, Seçil Gür ile ilişkisini bitiren şarkıcı Serdar Ortaç, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile aşk yaşamaya başladı.


Uzun yıllardır mücadele ettiği MS hastalığı nedeniyle zor günler geçiren başarılı şarkıcı Serdar Ortaç, özel hayatıyla gündeme geldi. Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra Seçil Gür ile bir süre ilişki yaşayan şarkıcı, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen'e kaptırdı.

Serdar Ortaç "Hayatımın kadınını buldum" dedi.

Loughnan ile boşandıktan bir süre sonra yaptığı açıklamadaki "Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar" sözlerinden dolayı tepki çeken Serdar Ortaç, TikTok'ta yaptığı açıklamada yeni ilişkisini ilan etti. Katıldığı canlı yayında eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile ilişkisini ilan eden şarkıcı "Ben hayatımın kadınını buldum. Çok güzel şeyler yaşıyorum" ifadelerini kullandı.

Antrenörlük yapan Çağla Taşdelen, Survivor 2023'te mücadele etmişti. Kırmızı takımda yer alan Çağla, yarışmada talihsiz bir sakatlık yaşamıştı.

"Serdar Ortaç onunla çok güzel çocukluğumun aşkını yaşıyorum"

Daha önce Serdar Ortaç Evleneceğim diyerek bakın Gönlünü kime kaptırmış.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Serdar Ortaç 'Evleneceğim' diyerek aşkını haykırdı! Gönlünü bakın kime kaptırmış

sosyal medyada yaptığı canlı yayınlarla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç yine olay oldu. Ünlü şarkıcı bu defa 'Evleneceğim' diyerek aşkını ilan etti. Ortaç gönlünü kime kaptırdığını canlı yayında takipçileriyle paylaştı.

Serdar Ortaç sosyal medyada açtığı canlı yayınlarla sık sık gündem oluyor. Daha önce de çeşitli açıklamalar yaparak herkesi şaşırtan Ortaç bu defa 'Evleneceğim' diyerek aşkını ilan etti. Ünlü şarkıcının son yayınına yorum yağdı.

"Serdar Ortaç 'Evleneceğim' diyerek aşkını ilan etti"

Eski eşi Chloe Loughnan hakkındaki açıklamaları uzun süre konuşulan Serdar Ortaç gönlünü kime kaptırdığını açıkladı. Canlı yayında şarkısını açan Ortaç, 'İnci, aşkım sana çalışıyorum. Ben İnci ile evleneceğim. Beraber öleceğiz. İnci'm benim aşkım benim' diyerek aşkını haykırdı.

"Serdar Ortaç 'İnci, aşkım sana çalışıyorum demişti"

Serdar Ortaç Hayatımın kadınını Çağla Taşdelen'e kaptırdı. - Magazin Haberleri

Ortaç, 'İnci, aşkım sana çalışıyorum. Ben İnci ile evleneceğim. Beraber öleceğiz. İnci'm benim aşkım benim' diyerek aşkını haykırdı.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Ortaç'a İnci'nin kim olduğu sorulunca 'Benim kızıl saçlı dansçım' yanıtı verdi. Ünlü şarkıcının canlı yayınına yorum yağdı. Ortaç'a; 'Evlen çok mutlu ol', 'Toparlan artık Serdar Ortaç', 'Senin hakkından İnci gelir' gibi yorumlar yapıldı.

'Toparlan artık Serdar Ortaç', 'Senin hakkından İnci gelir'

2014 yılında evlenen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan 2019'da anlaşmalı olarak boşanmıştı. Pandemi döneminde eşine nafaka ödeyemeyen Ortaç, haciz kararıyla şoke olmuştu.

Ünlü şarkıcı, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'a 700 bin TL nafaka ödediğini, buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söylemişti.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Serdar Ortaç Hayatımın kadınını Çağla Taşdelen'e kaptırdı. - Magazin Haberleri


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-10T13:48:45 ][ Okunma : 138 ]google-newste takip edin