haberler : : Magazin Haberleri

Ünlü şarkıcı Adele, Sylvester Stallone’un evini satın aldı. : Magazin Haberleri : 12.05.2022 20:01:50

Ünlü şarkıcı Adele, Sylvester Stallone’un evini satın aldı.

Ünlü şarkıcı Adele, Sylvester Stallone’un evini satın aldı.

Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, 90’lı yıllarda satın aldığı malikanesini başlangıçta 110 milyon dolara satışa çıkarmıştı, ancak alıcı bulamadı. Geçtiğimiz mayıs ayında ise fiyatı 85 milyon dolara indirdi.

Ünlü İngiliz şarkıcı Adele, aktör Sylvester Stallone'un Beverly Hills'teki lüks malikanesini (58 milyon Dolar) satın aldı.

34 yaşındaki müzisyen ve şarkıcı Adele, 58 milyon Dolar satın aldığı yeni evinin önünde 40 yaşındaki spor menajeri erkek arkadaşı Rich Paul ile mutluluk pozu verdi.

Daily Mail’in haberine göre, lüks malikane 18.587 metrekare, Richard Landry tarafından tasarlandı, sekiz yatak odası ve 12 banyosu var.

Adele 58 milyon Dolar satın aldı

Ünlü şarkıcı Adele, Sylvester Stallone’un evini satın aldı. Magazin Haberleri

Mülk, 3.5 dönümlük bir arazi üzerinde ve Lisa Vanderpump ve Rod Stewart’ın eskiden ikamet ettiği mahallede yer alıyor. Ev 1994 yılında inşa edildi.

58 milyon Dolarlık malikane

Ünlü şarkıcı Adele, Sylvester Stallone’un evini satın aldı. Magazin Haberleri

Gösterişli malikanede sauna, buhar odası, teraslı ofis, iki ebeveyn banyolu yatak odası, şef mutfağı, spa, havuz ile iki katlı bir misafirhane de bulunuyor. Bunların dışında profesyonel bir sinema salonu, spor salonu, sekiz arabalık bir garaj ve hava filtreleme sistemli puro odası da yer alıyor.

Ailesiyle birlikte Florida’ya taşınan 75 yaşındaki aktör, ağustos ayında 85 milyon dolar olan mülkü yeniden satışa çıkardı ve Ekim ayında fiyatı 80 milyon dolara düşürdü. Yine alıcı bulamayan Stallone, sonunda evi 58 milyon dolara Adele’e satmak durumunda kaldı.

Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 12.05.2022 20:01:50 | Okunma : 36 ]

google-newste takip edin