haberler : : Magazin Haberler

Sinead O'Connor: Oğlunu'nun Mezarina Pembe Eşofman'la Geldi. : Magazin Haberler : 16.01.2022 19:14:30

Sinead O'Connor: Oğlunu'nun Mezarina Pembe Eşofman'la Geldi.

Sinead O'Connor: Oğlunu'nun Mezarina Pembe Eşofman'la Geldi.

55 yaşındaki Sinéad O'Connor, Cumartesi günü merhum oğlu Shane'e († 17) son yolculuğunda eşlik ederken pembe bir eşofman giydi. Genç, üç gün önce Dublin'deki bir hastaneden kaybolduktan sonra 7 Ocak 2022'de ölü bulundu. Orada daha önceki intihar girişimleri için terapötik olarak tedavi edilmişti.

Sinéad son birkaç gündeki trajik kayıp nedeniyle bir klinikte kaldıktan sonra, cenaze törenine Hindu ritüellerine göre katılmak, o zamandan beri ilk kez halk önüne çıktı. Shane, yaklaşık 50 aile ve arkadaşının katıldığı Batı Dublin'deki Newlands Cross Mezarlığı ve Krematoryum'a gömüldü. İrlandalı Kildare Now gazetesine göre, yas tutanların parlak renkli giysiler giymeleri teşvik edildi. Sinead Twitter'da "Çok güzel bir Hindu töreniydi" dedi. "Shane buna bayılırdı. Her zaman 'Om. Shanti' şarkısını söylerdi."

“Oğlunu'nun Mezarina Pembe Eşofman'la Geldi”

Güzel meleğimiz Shaney'e veda ettik. Çok güzel Hindu töreni. Shane onu sevmiş olacak. Sürekli “Om. Shanti”. Cennette hiç olmaması ihtimaline karşı onun için tabuta birkaç paket ibne koydum. Bunu da sevmiş olacak. Om. Shanti.

Sinéad O'Connor, İrlanda'nın en tanınmış müzisyenlerinden biridir. Uluslararası atılımını 1990'da Prince şarkısı "Nothing Compares 2 You"nun kapak versiyonuyla kutladı. O'Connor, tartışmalı görünümleri ve açıklamalarıyla defalarca dikkat çekti, örneğin 1992'de kameraların önünde "Saturday Night Live" adlı ABD programında bir görünüm sırasında Papa John Paul II'nin bir resmini yırttı. İslam'a çevrildi.

Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 16.01.2022 19:14:30 | Okunma : 135 ]

google-newste takip edin