Kim Kardashian'in Mali danışmanı vahşice öldürüldü

Kim Kardashian'in Mali danışmanı vahşice öldürüldü

Kim Kardashian'in ailesi yas tutuyor İşletme müdürü vahşice öldürüldü. Kim Kardashian ve ailesi yas tutuyor: İşletme müdürleri Angela Kukawaski öldürüldü. O sadece 55 yaşındaydı.

41 yaşındaki Kim Kardashian ve ailesine Noel tatili sırasında ulaşan haber trajik: ABD'nin "TMZ" internet sitesine göre mali danışmanları Angela Kukawski 55 yaşında öldürüldü. Failin, girişimcinin hayat arkadaşından başkası olmadığı söyleniyor.

Yıldız danışman Angela Kukawski ölü bulundu

Bir kamu polisi raporuna göre, Angela Kukawski'nin 22 Aralık 2021'de kayıp olduğu bildirildi. Los Angeles Polis Departmanı memurları daha sonra Los Angeles yakınlarındaki Simi Valley kasabasındaki bir adrese gittiler ve cesedini 23 Aralık'ta bir araçta buldular.

Diğeri, 49 yaşındaki Jason Barker tutuklandı ve cinayet ve işkenceyle suçlandı. Polis şu anda Kukawski'yi Sherman Oaks'taki evinde öldürdüğünü, arabaya bindirdiğini ve yaklaşık 30 dakika uzaklıktaki Simi Vadisi'ne gittiğini düşünüyor. Savcıya göre, zalim eylem "intikam, gasp, ikna ve sadist dürtüler yoluyla zalimce ve aşırı acıya neden olmak amacıyla" bıçakla gerçekleştirilmiştir.

Nicki Minaj ve Kim Kardashian yas tutuyor

Korkunç kanlı hareket arkadaşları ve müşterileri sarstı: 44 yaşındaki Kanye West, 30 yaşındaki rapçi Offset ve 39 yaşındaki Nicki Minaj'ın da aralarında bulunduğu işletme müdürü derinden etkilendi. Rapçi Instagram hikayesinde şöyle yazıyor: "Tanıyabileceğin en çalışkan, en güvenilir, en tatlı insan. Bunu hak etmiyorsun Angela. Kalbim senin çocukların için kırıldı. Huzur içinde yat."

Kardashian-Jenner ailesi de Angela'nın ölümü hakkında "People" aracılığıyla konuştu. Ortak açıklamada, "Angela gerçekten en iyisiydi. Her birimizle tek tek ilgilendi ve imkansız olan şeyleri mümkün kıldı" dedi. "Çok özlenecek ve bu zor zamanda ailelerine ve sevenlerine en derin taziyelerimizi gönderiyoruz."


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-31T18:39:24 ][ Okunma : 346 ]google-newste takip edin