Kim Kardashian dehşete kapıldı: Kanye West, Hidden Hills'deki sokağın karşısındaki evi 4,5 milyon dolara satın aldı - ve çok özel bir nedenden dolayı.

41 yaşındaki Kim Kardashian'ın, 44 yaşındaki eski Kanye West'in bu akıllı hareketini öğrendiğinde iki elini başının üzerine kapattığı bildirildi. Çılgınca spontane eylemleriyle tanınan kendine has sanatçı, Kim'in karşısındaki yıkılan evi satın almak için 4,5 milyon ABD doları - neredeyse 4 milyon avroya eşdeğer - ödedi. Kim, Los Angeles'ın San Fernando Vadisi'ndeki Calabasas'ta, sözde kapılı pahalı bir topluluk olan California'daki Hidden Hills'in seçkin ve ünlülerle dolu yerleşim bölgesinde yaşıyor.

Kanye West, Kim Kardashian'ın karşısındaki ev için 4,5 milyon dolar ödedi

Şarkıcı, anlaşmayı mümkün olan en kısa sürede sahneye çıkarmak için istenen fiyatın neredeyse yarım milyon fazlasını teklif etti. Yeni arsasının garaj yolu, Kim Kardashian'ın evinin hemen karşısında. Kanye eski evi yıkıp yerine son teknoloji lüks bir ev inşa etmeyi planlıyor. İddiaya göre çok aile dostu bir nedenden ötürü: "Kişilere yakın olmak istiyor. Kanye çocuklarına mümkün olduğunca yakın olmak ve onları her zaman görebilmek istiyor," diye açıklıyor Hollywood'un içinden biri "İNSANLAR" hakkında tamamen pahalı ev satın alma motivasyonu.

Sadece çocuklara yakın olmak mı yoksa eski sevgilisini gözetlemek mi istiyor?

Kanye West Kim Kardashian'in evin tam karsisinda bir ev satin aldi. Magazin Haberleri

Kim Kardashian'ın hevesli olduğu söyleniyor ve Kanye'nin çılgın eylem için tamamen farklı nedenleri olduğundan ve evi sadece ona göz kulak olmak için satın aldığından korkuyor. Rapçi ve realite yıldızının birlikte dört çocuğu var: kızı North, 8, oğlu Saint, 6, kızı Chicago, 3 ve oğlu Psalm, 2. Kim, yaklaşık yedi yıllık evliliğin ardından Şubat 2021'de West'ten boşanma davası açtı. Kısa süre önce Kanye, bir sahnede uzlaşma konusunu halka açık bir şekilde ele alarak Kim'i bir itirazla geri kazanmaya çalıştı. İçeriden biri, İNSANLAR'a şunları söyledi: Kim, halkın içinde kendisine geri dönmesini istemesine şaşırmadı. Ancak, herhangi bir olası uzlaşma biçimini kategorik olarak dışlıyor. "


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-12-28T12:23:02 ][ Okunma : 472 ]google-newste takip edin