Son Dakika | Magazin Haberler
Alena Omovych Kim Kardashian bezemek isterken hakarete uğradi. : Magazin Haberler
 • 24.12.2021 20:52:32

  Alena Omovych Kim Kardashian bezemek isterken hakarete uğradi.


  Alena Omovych Kim Kardashian bezemek isterken hakarete uğradi.

  Ukraynalı Model "Kim Kardashiana" Rus internet trollerinden nefret söylemi aldı. Rusya ile Ukrayna arasında devam eden ihtilaf hayatın diğer alanlarına da yayılıyor. Ukraynalı model Alena Omovych (27) şu anda Insta kanalında Rus internet trolleri tarafından hakarete uğruyor.

  Benzer görünümü nedeniyle hayranlar ve hayranlar tarafından Ukrayna'nın "Kim Kardashian"ı olarak kutlanmaktadır.

  Ancak son zamanlarda Alena Omovych kolaydan başka bir şeye sahip değil: Rusya-Ukrayna çatışmasının yönlendirdiği 27 yaşındaki güzelliğin Instagram kanalında giderek daha fazla trol ve nefret dolu - çoğu Rusya'dan.

  Yorumcular, Ukraynalı kadının erotik görünümünün ancak birkaç kozmetik operasyonla mümkün olabileceği gerçeğini acımasızca istismar ediyor.

  Bir nefretçi, tüm güzellik operasyonlarından sonra "aptallar için video oyunu karakteri" gibi görüneceğini yazdı. Bir sonraki ekledi: "Burada silikon göğüsler ve kesilmiş bir burnu olan çubuk şeklindeki iki bacağın üzerine dikilmiş bir popo görüyoruz."

  Bir kullanıcı, "Bu kalça implantları bir kabus. Sırada ne var?" diye sordu. Bir başkası, "50 yaşında nasıl görüneceğinizi hayal etmekten korkuyorum. Tatlı bir kızdın, güzel bir kızdın."

  Bu arada Alena, operasyonlarını bu kadar özgürce anlattığı için biraz pişman olabilir. Çünkü yakın zamanda şunu açıkladı: "Yedi estetik ameliyat geçirdim. Hastaneler benim ikinci evim gibi. Bir keresinde doğum günümü bile kutlamıştım."


  Haber Ekliyen : ali28[ Haberi Ekleyen] (ali28) | 24.12.2021 20:52:32 | Okunma : 257 ]

  google-news 


 • Site: 0,08 Yuklendi.