haberler : : Magazin Haberler

Tuğba Ekinci sevişme sahnelerini paylaşıp erkeklere nasihat verdi. : Magazin Haberler : 27.11.2021 20:03:48

Tuğba Ekinci sevişme sahnelerini paylaşıp erkeklere nasihat verdi.

Tuğba Ekinci sevişme sahnelerini paylaşıp erkeklere nasihat verdi.

Son dönemde yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme gelen şarkıcı Tuğba Ekinci, sevişme görüntüleri paylaştıktan sonra erkeklere nasihatte bulundu

Seyhan Soylu'nun moderatörlüğünde, Nihat Doğan, Bahar Candan ve Ebru Polat'ın sunduğu Al Sana Haber programının bir diğer yorumcusu olan Tuğba Ekinci, Nihat Doğan'la kavga ederek programdan ayrıldığını duyurmuştu.

Sık sık yaptığı çıkışlarla gündeme gelen şarkıcı, en son Deniz Akkaya'ya sorduğu "Biseksüel misin?" sorusuyla adından söz ettirmişti.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Tuğba Ekinci, bu defa ilginç bir açıklamaya imza attı.

Nihat Doğan ve Tuğba Ekinci, Al Sana Haber programının canlı yayınında tartışmıştı. Diğer yorumcuların uyarılarına rağmen sakinleşmeyen Tuğba Ekinci, "Ben bir daha yokum" diyerek stüdyoyu terk etmişti.

Instagram'ın hikaye bölümünden sevişme videosu paylaşan hemen ardından erkeklere nasihatte bulundu.

Tuğba Ekinci, sevişme sahnelerini paylaşıp erkeklere nasihat verdi. Magazin Haberler

Erkeğin görevi kadınını sadece korumak, sevmekten ibarettir. Bunu yapamayan erkek müsveddeleri kendinize gelin! Kimse sizin anneniz değil. Adam olun! Kadına şiddet bu iki anlamı bilmedikleri için var." notunu ekledi.

Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 27.11.2021 20:03:48 | Okunma : 614 ]

google-newste takip edin