Merve Bolugur forumda kalmak icin Acıdan zevk alıyorum

Merve Bolugur forumda kalmak icin Acıdan zevk alıyorum

Merve Boluğur, son dönemde ekranlardan uzak kalsa da yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla magazin gündeminde adından söz ettirmeye devam ediyor. Boluğur, son olarak formda kalmanın sırlarını anlattı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile 2017 tarihinde evliliğini noktalayan Merve Boluğur, kariyerinde olduğu gibi özel hayatında da bir duraklama yaşıyor.

Yaptığı açıklamalarla ve Instagram'dan paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren Merve Boluğur, yine dikkat çeken ifadeler kullandı.

Binlerce abonesi bulunan YouTube kanalında formda kalmanın sırlarını anlatan 34 yaşındaki güzel oyuncu, suyu hiç sevmediğini söyledi. Boluğur, "İçine genellikle dereotu ve maydanoz tarzı şeyler koyuyorum. Haftanın her günü spor yapıyorum. Ağırlık çalışıyorum... Onlara, 'işkence aleti' diyorum. Acıdan zevk alıyorum. Yogaya da başladım. Vücudumda esnemeler oldu" şeklinde

Hem sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla hem de YouTube kanalından yayınladığı videolarla magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Merve Boluğur, "Bir erkekte 'olmazsa olmaz' dediğiniz özellik nedir?" sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

Son olarak YouTube kanalı kuran ve single için hazırlıklar yapan Merve Boluğur, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı. İşte güzel oyuncunun açıklamaları..

Ben biraz fırlama/tutkulu aynı zamanda çok az da olsa malum erkeklerimiz:) Bu konuda biraz evdeki ahşap sehpa. Hepsi değil tabii:) Duygu beyan edebilen adam seviyorum.

Sosyal medyayı aktif kullanan Merve Boluğur'un, geçtiğimiz haftalarda yayınlayıp "Gecelere" notunu düştüğü iddialı pozu da 100 binden fazla beğeni almıştı.

Instagram'da 3 milyon 600 bin takipçisi bulunan Merve Boluğur'un, takipçi sayısı artırınca, reklam içerikli paylaşımları için talep ettiği ücreti de artırdığı iddia edilmişti.

Reklam içerikli paylaşımlardan 30 bin TL aldığı konuşulan ünlü oyuncunun, artık bu rakamı 50 bin TL'ye çıkardığı öne sürülmüştü.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-10-04T12:47:52 ][ Okunma : 910 ]google-newste takip edin