Ben Affleck'in Jennifer Lopez ile yeni bir nişan Yüzüğu almayı planladığı söyleniyor ve şimdi Hollywood kuyumcu dükkanında görüntülendi.

49 yaşındaki Ben Affleck'in 52 yaşındaki Hollywood yıldızı Jennifer Lopez ile olan yeni ilişkisinden çok memnun olduğu söyleniyor. İkisi, yeni alevlenen aşklarından bu yana her boş dakikayı birlikte geçiriyorlar ve aileleri de yeni gelişme konusunda hevesli olmalı. Ben ve Jen davalarından o kadar emin olmalılar ki Hollywood şimdiden bir düğünden bahsediyor.


Ben Affleck: Jennifer Lopez ile tekrar nişanlanmayı planlıyor mu?

23 Ağustos 2021 Pazartesi günü Ben, Los Angeles'taki lüks kuyumcu Tiffany'de değerli nişan yüzüklerini gösterirken görüldü. Görünüşe göre alışveriş gezisi önemli bir şeydi, çünkü Ben mağazaya güvenilir alışveriş danışmanları eşliğinde geldi: 9 yaşındaki oğlu Samuel Affleck ve 79 yaşındaki annesi Christine Anne Boldt, Ben Affleck nişan yüzüklerini karıştırdığında oradaydılar. İçeridekiler, Ben'in sevgilisi Jennifer için bir yüzük seçtiğinden oldukça emin.


İkinci denemede her şey farklı olmalı

Bu, Ben'in Jennifer'ı ile ilk nişanını planlayışı değil. Kasım 2002'de onun elini istedi ve Harry Winston imzalı 6.1 karat pembe pırlantalı bir yüzük taktı ve iddiaya göre kendisine 2.5 milyon ABD dolarına mal oldu - yaklaşık 2.14 milyon Euro'ya eşdeğer Has. Ancak lüks çöpçü, ikisine de şans getirmemeli. Her ikisi de 2003'te planlanan mega düğünden kısa bir süre önce üşüdü ve düğünü iptal etmekle kalmadı, aynı zamanda sıcak romantizmlerini de biraz sonra bitirdi. Çift, iptali resmi olarak “medyanın çok fazla ilgisiyle” haklı çıkardı, ancak içeriden gelenler, her şeyin birdenbire çok hızlı gerçekleştiği için ikisinin basitçe soğuk davrandığını ortaya çıkardı.

Aile uyumu onlar için özellikle değerlidir


Bu sefer her şey farklı olmalı ve Jennifer için tüm aile üyelerinin planlama sırasında gemide olması ve kararlar hakkında bilgi sahibi olması özellikle önemlidir. Ben ve Jen, tüm çocuk grubunu ve Ben'in annesini popüler müzikal "Hamilton"a davet etmeleri hafta sonuna kadar olmadı. Çocukların birbirleriyle iyi geçinmesi her ikisi için de önemlidir.

Montana ve Hamptons'daki lüks mülklerine ek olarak, çift şimdi Los Angeles'ta da iki çocuğunun da bir yeri olması gereken uygun bir ev arıyor. Şirin mülk için, lüksü şımarık Hollywood yıldızları, "TMZ" raporunda emlakçı olarak 85 milyon ABD dolarına (yaklaşık 73 milyon Euro) kadar harcamaya hazır.

İkinci denemede her şey farklı olacakmi acaba Jennifer Lopez, ile Ben Affleck .


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-08-24T18:39:33 ][ Okunma : 471 ]google-newste takip edin