ABD'li Filim Aktörü Nicolas Cage beşinci kez evlendi!

ABD'li Filim Aktörü Nicolas Cage beşinci kez evlendi!

Daha önce dört evlilik yapan ABD'li aktör Nicolas Cage, Japonya'da tanıştığı Riko Shibata ile dünyaevine girdi. 57 yaşındaki yıldız, vefat etmiş babasının doğum gününü onurlandırmak için 16 Şubat'ta sade bir tören düzenlediklerini söyledi.
Page Six'in haberine göre; Nicolas Cage, geçtiğimiz ay bir otelde Riko Shibata ile dünyaevine girdi. Evliliğine dair açıklamalarda bulunan Nicolas Cage, "Çok mutluyuz" dedi.
ABD'li yıldız, vefat etmiş babasının doğum gününü onurlandırmak için 16 Şubat tarihinde küçük bir törenle nikah masasına oturduğunu söyledi.

Nicolas Cage, Las Vegas'ta beşinci kez nikah masasına oturdu. Uzun süredir aşk yaşayan 57 yaşındaki oyuncu ile Riko Shibata, ilişkilerini resmiyete döktü
Japonya'da tanışan Nicolas Cage ve Riko Shibata'nın, birbirlerine Walt Whitman şiiri ve Japon haikusu okuduğu belirtildi.

DAHA ÖNCE 4 EVLİLİK YAPTI

Nicolas Cage, ilk evliliğini 1995 yılında oyuncu Patricia Arquette ile yaptı. Ancak ikili, 2001'de boşandı. 2002'de dünyaevine giren Elvis Presley'in kızı Lisa Marie Presley ve Cage, iki yıl sonra yollarını ayırdı.

Nicolas Cage, Kore kökenli Alice Kim ile 2004-2016 yılları arasında evli kaldı. İkilinin, Kal-El adında bir oğlu bulunuyor. 2019'da evlenen Erika Koike Nicolas Cage, nikah masasına oturduktan sadece dört gün sonra boşandı.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-03-06T22:32:17 ][ Okunma : 749 ]google-newste takip edin