Miley Cyrus: Sapık olduğu iddia edilen kişi'yi tutukladılar

Miley Cyrus: Sapık olduğu iddia edilen kişi'yi tutukladılar

Görünüşe göre Miley Cyrus'un evinin önünde takipçi olduğu iddia edilen bir kişiyle başka bir olay yaşandı.

31 yaşındaki Miley Cyrus' un yaklaşık altı yıldır bir erkek tarafından taciz edildiği ve bu kişinin şimdi tekrar evinin önünde ortaya çıktığı söyleniyor. “TMZ”nin haberine göre, takipçi olduğu iddia edilen kişi yine polis tarafından götürüldü.


ABD ünlüler portalında yer alan bir makaleye göre, Ocak ayında orada tutuklanan bir adam, yakın zamanda elinde bir oyuncak ayıyla Cyrus'un Los Angeles'taki evinin önüne çıktı. Polis ortamından kaynakların da bunu doğruladığı söyleniyor. Daha eve yaklaşamadan güvenlik görevlileri daha önce yaşanan olaylar nedeniyle adamı tanıdı ve polis çağrılmadan gözaltına aldı. Olay sırasında Cyrus olay yerinde değildi.


İddia edilen takipçi, 2018'den beri Miley Cyrus'u taciz ediyor

Polis, şahsı mahkeme kararını ihlal ettiği gerekçesiyle tutuklayarak cezaevine götürdü. Portal, 2023 yılında Cyrus'un iddia edilen takipçiye karşı tedbir talebinde bulunduğunu bildirmişti. Sorumlu yargıç bu nedenle bu talebi kabul etti ve diğer şeylerin yanı sıra, adamın şarkıcıyla iletişim kurmasını, konserlerine katılmasını ve Cyrus'a veya evine yaklaşık 90 metreden fazla yaklaşmasını yasakladı.


O dönemdeki ilgili mahkeme belgelerinde, adamın hapisten çıktıktan sadece birkaç gün sonra yeniden onun evinin önünde ortaya çıktığı söyleniyordu. Cyrus, diğer şeylerin yanı sıra para isteyen ve cinsel imalarda bulunan adamdan 2018'den beri mektuplar alıyor. 2022 yazında Los Angeles'a iki kez geldi ve geri çevrildi. Aralık 2022'de tutuklandı ve Ağustos 2023'e kadar cezaevinde kaldı.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-06-08T19:22:58 ][ Okunma : 87 ]google-newste takip edin