Johnny Depp: Kült yönetmenlikte Şeytan Filmini Oynuyor.

Johnny Depp: Kült yönetmenlikte Şeytan Filmini Oynuyor.

Her şeyin şeytanı olarak: Yakın zamanda gözden düşen Johnny Depp, yıldızlarla dolu bir filmle Hollywood'a geri dönüyor.

60 yaşındaki Johnny Depp, 38 yaşındaki eski karısı Amber Heard'e açtığı iftira davasını kazandıktan sonra ikinci rolünü üstlendi ve bu ne büyük bir rol. Yakın zamanda Hollywood'un gözünden düşen oyuncu Şeytan'ın ta kendisini temsil ediyor. “Günlerin Sonunda Karnaval” kült yönetmen Terry Gilliam'ın (83, “12 Maymun”, “Brezilya”) filminin adıdır. Komedi grubunun eski üyesi Monty Python, projeyi Fransız "Premiere" dergisine sundu. Depp ve Gilliam daha önce iki kez birlikte çalışmıştı: "Las Vegas'ta Korku ve Nefret" (1998) ve "Doktor Parnassus'un Kabinesi" (2009).


Terry Gilliam, filmini Tanrı'nın insanlığı yok etmek istediği bir komedi olarak tanımlıyor. Onun karşısında duran tek kişi şeytandır. Sonuçta insanlar olmasaydı cehennem boş kalırdı. Şeytan, yeni Adem ve Havva olarak tanıttığı iki genci Tanrı ile tanıştırır. Gilliam, Aralık 2023'te film hakkında zaten konuşmuştu ve Johnny Depp'in şeytan rolünü üstleneceğini hayal etmişti. Bu artık resmi olarak doğrulandı.


Johnny Depp'ten yıldızlarla dolu geri dönüş

Johnny Depp, Terry Gilliam'ın kazandığı tek ünlü aktör değil. Jeff Bridges (74, “The Big Lebowski”) Tanrı'yı ??oynayacak. Belki de sadece konuşun, çünkü Gilliam "Premiere"de açıkladığı gibi Tanrı'yı ??animasyonlu bir şekilde doğanın bir parçası olarak göstermek istiyor.


Depp ve Bridges'in yanı sıra Hollywood'un şu sıralar en çok aranan yıldızlarından Adam Driver (40) ve Jason Momoa (44) da orada. Tam olarak hangi rolleri oynadıkları hala bilinmiyor. Yeni Eva'nın oyuncusu hâlâ aranıyor.


Johnny Depp'e göre bu, uzun zamandır İngilizce konuşan önemli bir oyuncu kadrosunun yer aldığı ilk film. İmajının pek iyi olmadığı duruşmanın ardından geri dönüşü Fransız yapımı “Jeanne du Barry” (2023) oldu.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-06-04T21:14:17 ][ Okunma : 58 ]google-newste takip edin