Taylor Swift Hamile mi? Hayranlar burada bir bebek yumruğu görüyor

Taylor Swift Hamile mi? Hayranlar burada bir bebek yumruğu görüyor

Bu karın makarnadan mı geliyor, yoksa arkasında tatlı bir sır mı var? Taylor'ın sahne kıyafetlerinin altında bir şeyler şişiyor.

Taylor Swift (34) ve sevgilisi Travis Kelce'nin (34) mayıs ortasında Como Gölü'nde (İtalya) romantik bir akşam yemeği de dahil olmak üzere romantik günler geçirmesinin ardından, şarkıcı şimdi de Madrid turnesine çıkarak fısıltılara neden oluyor.


ÇÜNKÜ: Taylor'ın dar sahne kıyafetlerinin altında bir şeyler şişiyor. Farklı görünümlerde göründüğü iki video sosyal medyada dolaşıyor. Ve hayranlar çılgınca spekülasyon yapıyor:

Swift hamile mi?

Futbol yıldızı Travis ile ilişkisini Ekim 2023'te resmileştirdi ve o zamandan beri dokuzuncu bulutta. Üstelik çok başarılı bir kariyere sahip olan Taylor Swift, müziği ve konserleriyle birbiri ardına rekorlar kırıyor. Bir bebek sansasyon olurdu!


TikTok videolarının altındaki yorumlarda söylenti fışkırıyor. Bir kullanıcı "Hamile" diye yazıyor. Bir başkası, "Bu kesinlikle erken aşamalarda bir bebek yumruğudur" dedi.

Taylor Swift Hamile mi? Hayranlar burada bir bebek yumruğu görüyor!

Elbette bu hamileliğin kesin bir göstergesi değildir. Sonuçta pop yıldızı Taylor Swift de vücudu zamanla, döngü sırasında ve günün şekline göre değişen tamamen normal bir kadın.

Bir kullanıcı şöyle yazıyor: “Aman Tanrım! Taylor'ın yeni bir erkek arkadaşı var. Derhal hamile kalmalı! Sadece sağlıklı, mutlu ve kendinden emin görünüyor."

“Belki de midesi şişmiştir? Yoksa adeti mi? Bir başkası, "Kadın bedenleri hakkında yorum yapmayı bırakın" diye uyarıyor.


Taylor Swift Hamile mi? Hayranlar burada bir bebek yumruğu görüyor!

Taylor'ın başarısız ilişkilerinin ardından Swiftie'ler (Taylor'ın hayranları kendilerine böyle diyor) yeni aşkları konusunda daha da tutkulular ve müzik devinin sonunda kişisel mutlu sonunu deneyimlemesini istiyorlar.


Hatta bazıları konserlerinden birinde Travis Kelce'den sürpriz bir evlilik teklifi bekliyor. Tabii ki, konserlerinde birçok hayranın nişanlandığı “Love Story” şarkısına.

Ancak bunların hiçbiri çiftin mevcut planına uymuyor. Taylor turnesinin son konseri 8 Aralık 2024'e kaldı. Kelce'nin Super Bowl zaferinin ardından önünde yeni ve önemli bir NFL sezonu ve dolu bir program var.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-05-31T13:37:26 ][ Okunma : 53 ]google-newste takip edin