Bad Boys 4 film galası: Will Smith tüm aileyle birlikte geliyor

Bad Boys 4 film galası: Will Smith tüm aileyle birlikte geliyor

Will Smith ailesine güvenebilir. Oyuncu, eşi, çocukları ve kayınvalidesiyle birlikte “Bad Boys 4” filminin galasına geldi.

Tüm aile kırmızı halıdayken: 55 yaşındaki Will Smith bir süredir böyle bir şey yaşamamıştı. Oscar ödüllü oyuncu, yeni filmi "Bad Boys: Ride or Die"ın galasını 30 Mayıs Perşembe günü Los Angeles'ta kutladı. Hollywood'daki performansı sırasında hem eşi Jada Pinkett Smith (52), hem de kayınvalidesi ve Will Smith'in üç çocuğu ona destek oldu.


Üç çocuğu, eşi ve kayınvalidesi de oradaydı

Ayrıca görülecek şık görünümler de vardı. Will Smith bol takım pantolonu, tişört, desenli ceket ve şapkadan oluşan tamamen siyah bir görünümle geldi. Altın ve siyah kolye ve açık kahverengi camlı koyu renkli güneş gözlüğü kıyafeti tamamladı.


Eşi Jada Pinkett Smith, fütüristik desenli ve dekolteli transparan bir elbiseyle geldi. Şu anda kısa saçlarını platin sarısı renkte giyiyor. 70 yaşındaki annesi Adrienne Banfield-Norris, spagetti askılı dar bir kot elbise giyiyordu.


23 yaşındaki kızı Willow, V yakalı zarif, uzun, kareli bir blazer elbise giydi ve altına aynı desende uyumlu bir pantolon giydi. Saçını havalı bir Afro stiliyle şekillendirdi. 25 yaşındaki Jaden Smith birader günlük bol bir kot pantolon ve beyaz gömlek, kravat ve yelek kombinasyonuyla geldi. Ayrıca güneş gözlüğü de takıyordu.


Son olarak Will Smith'in 31 yaşındaki en büyük oğlu Trey Smith de aile grubuna katıldı. Smith'in 56 yaşındaki Sheree Zampino ile olan ve 1995'te boşanmayla sonuçlanan evliliğinden geliyor. 31 yaşındaki oyuncu, filmin galası için petrol renginde bir takım elbise ve uyumlu bir kravat giydi.


"Bad Boys 4" 5 Haziran'dan itibaren sinemalarda

Will Smith'in rol arkadaşı Martin Lawrence'ın (59) ailesi de Perşembe günü Los Angeles'ta törene katıldı. İki oyuncu aynı zamanda “Bad Boys” film serisinin dördüncü bölümünde polis ikilisi Mike Lowrey (Smith) ve Marcus Burnett (Lawrence) olarak yeniden görülebilecek. Film 5 Haziran'da sinemalarda.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-05-31T12:31:03 ][ Okunma : 49 ]google-newste takip edin