Rumer Willis, babası Bruce Willis ile gurur duyuyor.

Rumer Willis, babası Bruce Willis ile gurur duyuyor.

Rumer Willis bir röportajında hasta babası hakkında olumlu haberler verdi. Bir büyükbaba olarak harika bir iş çıkarıyor.

Bruce Willis ("Die Hard", 69), 1980'lerden bu yana Hollywood'un en büyük aksiyon yıldızlarından biri olarak kabul ediliyor. Geçen yıl ailesi, oyuncunun demans hastası olduğunu ve bir daha asla kamera karşısına çıkmayacağını açıklamıştı. O zamandan bu yana büyük kızları Rumer (35), Tallulah (30) ve Scout Willis (32), röportajlarda ve sosyal medyada babalarıyla ilgili sağlık güncellemeleri ve duygusal mesajlar paylaşmaya devam etti. ABD TV programı "Today"da en büyük kızı Rumer, değişiklik olsun diye hasta babasıyla olan aile hayatına dair neredeyse tamamen olumlu bilgiler verdi.


Rumer, babasının dede olarak rolü hakkında: "Bunu çok iyi yapıyor"

Burada oyuncu, babası Bruce'u, kızı Louetta'nın (1) Nisan 2023'teki doğumundan bu yana üstlendiği yeni aksiyon dedesi rolünde görmenin yüreğini ne kadar ısıttığını anlattı. Şöyle dedi: "Çok iyi durumda. Aslında onu New York'a gelmeden hemen önce gördüm. Lou biraz yürümeye başlıyor. Ona doğru yürüdü ve onu görmek çok tatlıydı."“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Hastalığına rağmen onu bu kadar mutlu görmek ona birçok çocukluk anısını hatırlattı. Babası gerçek bir "kız babası" ve küçük torunuyla vakit geçirmekten gerçekten hoşlanıyor. Onun bakış açısına göre büyükanne ve büyükbaba olmak hayatın şimdiye kadarki en iyi evrelerinden biridir. Rumer Willis, "Hiçbir sorumluluk üstlenmeden tüm sevgiye ve neşeye sahipsiniz" dedi. "Onu şımartabilirsin."


Aksiyon yıldızı beş kız çocuğu babası


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Bruce Willis, torunu Louetta'nın yanı sıra, eşi Emma Heming-Willis (45) ile paylaştığı en küçük iki kızı Mabel (12) ve Evelyn (10) ile meşgul. Daha önce 1987'den 2000'e kadar aktris arkadaşı Demi Moore (61) ile evliydi.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-05-30T18:58:07 ][ Okunma : 55 ]google-newste takip edin