Amazon patronu: 175 milyon! Bezos'un yeni aşk yuvası hazır

Amazon patronu: 175 milyon! Bezos'un yeni aşk yuvası hazır

Amazon patronu: Bezos'un malikanesi, yeni aşk yuvası,na hazır, Üç katlı bir ana ev, bir misafirhane, bir spor salonu, birkaç kapalı teras ve bir bekçi evinden oluşmaktadır. Üç yatak odalı, ve dört banyolu ev.

Bu mega villayı en ünlü çevrimiçi perakendeciden bile satın alamazsınız! Tropikal havuzlar ve basketbol potalı tenis kortları, herkesin satın aldığı bir adamın lüks olanaklarının bir parçasıdır, bu yüzden O, her şeyi karşılayabilir. Peki şemsiyeleri kim açtı? Aynen öyle, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos (60).


Gösterişli binada resif tarzı bir yüzme havuzu ve büyük açık tenis kortları bulunmaktadır. Amazon'un kurucusunun geniş arazisinin havadan çekilen fotoğrafları, basketbol potalı özel tenis kortları ve tropik tarzda cömert havuzlar gibi son gelişmeleri gösteriyor. Uzun zaman alan şey artık MEGA iyiliğine dönüşüyor!


Bezos malikanesinin havadan görünümü. Tüm zig ve zaglarla aydınlık ve lüks evde buna katlanabilirsiniz

Amazon patronu: 175 milyon! Bezos'un yeni aşk yuvası hazır!

Bir milyarderin bile inşaat yasalarına uyması gerektiğinden, Nisan 2023'te Bezos'un yeni bir çit için inşaat başvurusunu tamamlayamaması üzerine çalışmalar kısa bir süreliğine durma noktasına geldi. Kendisine mülkün uzatılması ve ek bir tuvalet olanağı verildi, ancak aydınlatmalı devasa bahçe çiti (aynı zamanda vahşi hayvanlara karşı koruma sağlamak için) bir drama haline geldi.


Net serveti neredeyse 200 milyar dolara ulaşan Bezos, daha önce eski Warner Bros. Başkanı Jack Warner'a (†86) ait olan 40.000 metrekarelik mülkü 2020 yılında satın almıştı.

Amazon patronu: 175 milyon! Bezos'un yeni aşk yuvası hazır!

Üç katlı bir ana ev, bir misafirhane, bir spor salonu, birkaç kapalı teras ve bir bekçi evinden oluşmaktadır. Üç yatak odalı, dört banyolu ev 1930'da inşa edildi ve 2018 liste fiyatı 5,45 milyon dolardı.

O zamandan bu yana mülk, Justin Bieber'ın Beverly Hills'teki dairesini de yeniden canlandıran ve mülkün değerinin patlamasına neden olan bir tasarım ekibi tarafından tamamen yenilendi ve güzelleştirildi.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-05-29T21:06:10 ][ Okunma : 78 ]google-newste takip edin