Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten Yeni Fotoğraflar! Ayrılık dedikodularına gülüyorlar

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten Yeni Fotoğraflar! Ayrılık dedikodularına gülüyorlar

Jennifer Lopez ve Ben Affleck hakkında günlerdir ısrarla spekülasyonlar yapılıyordu. İki Hollywood yıldızının düğünlerinden sadece iki yıl sonra ayrıldığı söyleniyor. Mevcut fotoğraflar farklı bir dil konuşuyor?

Görünüşe göre 54 yaşındaki Jennifer Lopez ve 51 yaşındaki Ben Affleck, olabildiğince mutlu görünmek için ellerinden geleni yapmışlar. Çiftin bunun için her zaman bir nedeni vardır: Günlerdir ikili arasındaki ilişkinin olası bir sonu hakkında spekülasyonlar yapılıyordu. Bu, J.Lo ve Affleck'in yaşadığı ilk ayrılık olmayacak. 19 Mayıs 2024'te ikilinin arabasında, direksiyonun arkasındaki aktörün, yanında gülümseyen şarkıcının fotoğrafı çekildi. Affleck, muzip bir gülümsemeye bile kapılabilir; özellikle de genellikle tarafsız ya da huysuz olan onun için bir gülümseme çok şey ifade eder. Ancak yine de Lopez ve Affleck'in performansı tam anlamıyla ikna edici değil.


Jennifer Lopez + Ben Affleck: Yeni fotoğraflar bundan daha zıt olamaz

Fotoğraf ajansı "Action Press", çiftin bazı çekimleri hakkında iyimser bir şekilde yorum yapıyor: "Son zamanlardaki boşanma söylentilerine rağmen, Ben Affleck ve Jennifer Lopez, Ben'in arabasında iyi bir ruh halindeler." Fotoğraflar 19 Mayıs 2024'te Los Angeles'ın Brentwood semtinde çekildi. Fotoğraf ajansının bilmek istediği gibi ikilinin önceden bir aile etkinliğinde olduğu söyleniyor.


Bu olayın J.Lo'nun kızı Emme için bir okul etkinliği olduğu söyleniyor. Şarkıcı ve eşinin yanı sıra Affleck'in 52 yaşındaki eski eşi Jennifer Garner da hazır bulundu. İlk bilgilere göre, eğer J.Lo ve Affleck'in ışıltılı görünmediği başka fotoğraflar olmasaydı, toplantı birinci sınıf bir yama işi etkinliği olacaktı: İkili, bir şirkete ait olan bir otoparkta fotoğraflandı. Soho House ait olmalı. İkili ciddi ifadelerle binanın içinde yürüyor, J.Lo her zaman sevgilisinin bir adım gerisinde kalıyor. Kendisi çoğunlukla yere bakarken, kendisi biraz uzaklara bakıyor. El ele tutuşmak gibi sevgi dolu hareketlerin belirtisi yoktur.


O evde, erkek bekarların dairesinde: Şimdilik ufukta mutlu son yok mu?

Ayrıca Affleck ve Lopez'in günün sonunda kendi yollarına gittikleri söyleniyor. Bu, aktör ve eski karısı Garner'ı sadece birkaç saat önce Los Angeles'taki dairesinin önünde gösteren fotoğraflarla eşleşiyor. US Magazine tarafından 18 Mayıs'ta yayınlanan özel içeriden raporlara göre Affleck "birkaç hafta önce" evlerinden taşındı. En azından bir umut ışığı var: 51 yaşındaki adam, birkaç gün boyunca alyansını çıkardıktan sonra, otoparktan çekilen güncel fotoğraflarda yine parmağında açıkça görülebiliyor. Lopez ellerini trençkotunun uzun kollarının altına ve ceplerine saklıyormuş gibi görünüyordu.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-05-20T20:54:41 ][ Okunma : 67 ]google-newste takip edin