Kardashian ailesinde şok haber, Kylie Jenner ağlıyarak yere yığıldı.

Kardashian ailesinde şok haber, Kylie Jenner ağlıyarak yere yığıldı.

Kızı Kylie ağlayarak yere yığıldı: Doktorlar Kris Jenner’da tümör buldu.

Dışarıdan bakıldığında ünlü Kardashian’ların hayatları çoğu zaman harika görünüyor’ Artık Kylie Jenner’ın sağda aile klanının realite şovunda ağladığını görebilirsiniz.

Kardashians, realite şovlarında yıllardır hayranlarıyla hayatlarını paylaşıyor. Kameraların önünde gülüyorlar, tartışıyorlar ve ağlıyorlar. Ünlü aile şimdi dramatik bir anı ortaya çıkarıyor: Ailenin reisi olan Kris Jenner'de (68) bir tümör bulundu.


Kardashians”ın yeni ve beşinci sezonunun (23 Mayıs'tan itibaren Hulu'da) ilk duygusal fragmanı, anne Kris'in bu şok edici haberi ailesine nasıl verdiğini gösteriyor.

Kardashians: Kris Jenner'ın tümörü – Kylie ağlamaya başladı

Altı çocuk annesi (Kim, Kourtney, Khloé, Rob, Kendall ve Kylie) bir klinikte muayene sonrasında doktorla konuşurken görüntülendikten sonra, sevdiklerini etrafına toplar.

Duygusal Kris Jenner, erkek arkadaşı Corey Gamble (43) ile birlikte "Taramamı yaptırdım" diye açıklıyor. “Bir kist ve küçük bir tümör buldular.”

Kris Jenner, doktor muayenesinin sonuçlarını ailesiyle paylaştığında güçlü olmaya çalışır. Fragmanda gözyaşlarına direndiğini görebilirsiniz“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Ailesi şokta. Aksi takdirde gücenmeyecek olan kişi

Khloé Kardashian (39) söyleyecek söz bulamıyor. Ciddi görünüyor ve ilk başta nasıl tepki vereceğini gerçekten bilmiyor.

Güzellik girişimcisi ve Kris Jenner'ın en küçük çocuğu olan kız kardeşi Kylie (26), annesi için gerçekten endişeleniyor. Ağlayarak kanepeye yığılır. Kendall hızla ona koşuyor ve ona rahatlatıcı bir şekilde sarılıyor.Bu Haber Hic Kacmaz Hadi Tikla


Kendall Jenner kanepede ağlayarak yere yığılan kız kardeşi Kylie'ye sarılıyor

Fotoğraf: “Hulu”

Kötü huylu bir tümörün ailenin reisinin ve "anne avcısı" Kris Jenner'ın hayatını tehdit edebileceği gerçeği herkes için korkunç bir fikir. Bütün aileyi eşi benzeri olmayan bir şekilde bir arada tutuyor. Çocuklarını büyük yıldızlara dönüştürdü, her zaman her şeye ve herkese sevgiyle bakıyor ama aynı zamanda çoğu zaman kendi sınırlarına da ulaşıyor.


Kardashian hayranları bu şok edici haberden sonra artık en iyisini umuyorlar ve Instagram'da Jenner'a şöyle yazıyorlar: "Umarım iyisindir Kris" veya "Umarım sağlık açısından her şey yolundadır."“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Yeni fragmanda tümörün yeri, iyi huylu mu yoksa kötü huylu mu olduğu ve hatta çıkarılıp çıkarılmadığı bile açıklanmıyor. Bu bilgi muhtemelen ancak aylar önce çekilen yeni sezon yayınlandığında ortaya çıkacak. Daha Pazartesi günü Kris Jenner, New York'taki Met Gala'da erkek arkadaşı Corey ile göz kamaştırıyordu.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-05-09T21:16:41 ][ Okunma : 124 ]google-newste takip edin