Tom ve Zendaya evleniyor mu? Wow duvaklı özel gelinlik

Tom ve Zendaya evleniyor mu? Wow duvaklı özel gelinlik

Örümcek Adam Tom Holland'ın gelinlikli kız arkadaşı: Hollywood süperstarı yakında Zenda’ya EVET diyecek mi?

Zendaya yakında evet diyecek mi? Oyuncu ’mayıs ayında ABD “Vogue” dergisinin kapağını süsledi’ Kırmızı gül yapraklı bir elbiseye sarınmış’ yemyeşil bir ortama yerleşiyor ve hatta dergide özel dikilmiş bir gelinlikle görünüyor’


“Vogue”da gelinlikli Zendaya: Tom Holland’la düğün mü?

“Vogue”da gelinlikli Zendaya: Tom Holland'la düğün mü?

Emmy ödüllü Vogue”, uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Tom Holland’dan ve konu aile planlaması olduğunda gelecek planlarından açıkça bahsediyor.


Wow duvaklı özel dikim gelinlik: Daniel Roseberry imzalı yeni “Vogue”da Zendaya

Wow duvaklı özel dikim gelinlik: Daniel Roseberry imzalı yeni “Vogue”da Zendaya

Zendaya, moda dergisinin Mayıs kapağını, fotoğrafçı efsane Annie Leibovitz'in çektiği "Dolce ve Gabbana"dan dev bir kırmızı çiçekle süslüyor


2016 yılında “Örümcek Adam” filminin setinde tanıştıklarında Zendaya zaten bir yıldızdı, Tom ise hâlâ Londra’daki tiyatroda oynuyordu. Bugün, sekiz yıl sonra, Hollywood'un en çok aranan çiftlerinden biri oldular.


Zendaya şöyle hatırlıyor: “İkimiz de çok gençtik ama benim kariyerim zaten tüm hızıyla devam ediyordu ve onunki bir gecede değişti. Bir gün arkadaşlarınızla barda yaşayan bir çocuksunuz, ertesi gün ise Örümcek Adam oluyorsunuz."


Erkek arkadaşı hakkında fışkırıyor: “Hayatının gözlerinin önünde değiştiğini kesinlikle gördüm. Ama bunu gerçekten çok güzel bir şekilde halletti.”

Tom Holland ve Zendaya, 2016'dan bu yana üç "Örümcek Adam" filminde rol aldı ve aynı zamanda gerçek hayatta da birbirlerine aşık oldular.

Tom ve Zendaya evleniyor mu?

Tom ve Zendaya evleniyor mu?

Gelinlikle "Vogue" çekimi, Tom'la kötü bir aşk yuvası (söylentilere göre) - ve yakında bir sonraki adım mı? Hayır, çünkü eski Disney oyuncusu şu sıralar kendini bir aile kurmak için fazlasıyla ilgi odağı olarak görüyor: "Çocuklarımın bununla (şöhret, editör) uğraşmasını istemiyorum."


Özgür ruhlu Zendaya (adı Afrika'dan geliyor ve "teşekkür etmek" anlamına geliyor) sonsuza kadar ilgi odağı olmayı hayal edemiyor


Zendaya'nın kendine tekrar tekrar sorduğu soru: "Geleceğim nasıl olacak? Sonsuza kadar halka açık bir kişi olarak mı kalacağım?” Bu onun arzusu gibi görünmüyor. "Euphoria" oyuncusu geleceğe dair sakin vizyonunu "Vogue"a açıkladı: "Bir şeyler tasarlamak ve ailemle güvenli ve emniyetli bir yaşam sürmek için yalnızca gelmem gerektiğinde ortaya çıkmak."


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-04-10T20:17:40 ][ Okunma : 123 ]google-newste takip edin