Shiloh Jolie Pitt Şimdi Brad Pitt'in 5 milyon dolarlık malikanesine taşınıyor

Shiloh Jolie Pitt Şimdi Brad Pitt'in 5 milyon dolarlık malikanesine taşınıyor

Shiloh Jolie-Pitt, annesi Angelina Jolie'nin evinden taşınmaya karar verdi. 17 yaşındaki genç, babası Brad Pitt'le birlikte hayatında yeni bir aşamaya başlamak istiyor. Brad'in kızı için açtığı villa, pek çok açıdan genç kıza puan kazandırıyor.

Shiloh Jolie-Pitt, 18. yaş gününe kısa bir süre kala önemli bir karar verdi: Angelina Jolie'nin 48 yaşındaki kızı, 60 yaşındaki babası Brad Pitt'in yanına taşınmayı planlıyor. Shiloh'u motive eden şey sadece Shiloh'un onunla olan "özel bağı" olmamalı. Bu adımı atmamızın yanı sıra ortak çıkarlarımız da var. Baba ile kızı birleştiren tutku ise mimarlıktır. İkilinin önümüzdeki aylarda konuşacakları bitmeyecek; Brad Pitt'in mülkünün sunabileceği çok şey var.


Shiloh Jolie-Pitt 186 metrekarelik bu villaya taşınıyor

Shiloh Jolie Pitt Şimdi Brad Pitt'in 5 milyon dolarlık malikanesine taşınıyor!.

Brad Pitt, Los Feliz'deki lüks villayı 2023 yılında satın almıştı. Oyuncunun 186 metrekarelik mülk için 5,5 milyon dolar (yaklaşık 4,6 milyon euro) ödediği söyleniyor. Bungalovun iç mekan fotoğraflarının gösterdiği gibi, odalara ışık saçan geniş cam cepheleri ile etkileyicidir. Oturma odasından ve açık mutfaktan, havuzun ve çevredeki alanın panoramik manzarasını sunan bitişik bir balkon açılmaktadır.


Shiloh Jolie Pitt babasının yanına taşınıyor: Brad Pitt'in malikanesine

Shiloh Jolie Pitt Şimdi Brad Pitt'in 5 milyon dolarlık malikanesine taşınıyor!.

Brad Pitt'in evinde üç yatak odası, şömineli açık plan oturma ve yemek alanı, aydınlık bir şekilde döşenmiş bir mutfak ve geniş bir banyo bulunmaktadır. Shiloh Jolie-Pitt ve babası için bungalovun açık konsepti ilişkilerini güçlendirmeye devam etmek için doğru şey olabilir. İçeriden biri Life Style'a "İkisi de basketbol oynamayı ve çevre, klasik filmler ve kitaplar gibi şeyler hakkında konuşmayı seviyorlar" dedi.


Brad Pitt villayı petrol varisi Aileen Getty ile değiştirdi

Shiloh Jolie Pitt Şimdi Brad Pitt'in 5 milyon dolarlık malikanesine taşınıyor!.

1960 yılında inşa edilen bina, birçok kez tanınmış bir kişinin mülkiyetindeydi ve önceki sahipleri tarafından kapsamlı bir tadilattan geçtiği söyleniyor. Evin önceki sahibi Maroon 5 gitaristi James Valentine, 45 yaşındaydı.


Pitt, çelik yapıyı petrol mirasçısı 66 yaşındaki Aileen Getty'den satın aldı. Karşılığında "Ocean's 11" yıldızının Los Feliz'deki yaklaşık 700 metrekarelik lüks mülkünü satın aldı. Getty'nin bunun için 33 milyon dolar (yaklaşık 30 milyon euro) gibi devasa bir miktar ödediği söyleniyor. Hollywood yıldızının yeni bungalovu ise oldukça minimalist. Shiloh Jolie-Pitt'i rahatsız etmeyen bir gerçek bu.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-04-03T21:49:12 ][ Okunma : 113 ]google-newste takip edin