Justin Bieber karısı Hailey: iç çamaşır pozuyla hayran birakti

Justin Bieber karısı Hailey: iç çamaşır pozuyla hayran birakti

Justin Bieber’dan Hailey: Ayrılık söylentileri arasında gelin iç çamaşırlarıyla dolaşıyor, Hailey’nin gelin iç çamaşırı tek kelimeyle son derece güzel görünüyor

Buna baktığınızda yalnızca evet diyebilirsiniz! Hailey Bieber’ın (27) olağanüstü güzel olduğu iyi biliniyor. Artık resmi olarak bir iç çamaşırı meleği: Model, iç çamaşırı üreticisi “Victoria's Secret”ın yeni gelin kampanyasında hayranlıkla izlenebilir.


İster güneş gözlüğü ve kot pantolonla canlı beyaz bir korsajla havalı, ister dantelli iki parçalı takım elbiseyle klasik, ister sabahlıkla baştan çıkarıcı olsun - Hailey’nin gelin iç çamaşırı tek kelimeyle son derece güzel görünüyor.


Özel olarak, 2018'den beri pop yıldızı Justin Bieber (30) ile evli.

Justin yeni modellik fotoğrafları hakkında ne düşünüyor? Son birkaç yıldır sosyal medyada Hailey hakkında defalarca övgüler yağdırdığı için kesinlikle çok heyecanlandı.

Uzun bir süre şarkıcı ve model Hollywood'un genç rüya çifti olarak kabul edildi. Ancak son zamanlarda ayrılık söylentileri artıyor. Tetikleyici: Hailey'nin babası Stephen Baldwin'in (57) çift için dua çağrısı yaptığı bir hikaye.


Daha önce Hailey Baldwin üzerine süt döktü! Pozları olay oldu

Spesifik olarak Stephen Baldwin, ABD'li ünlü papaz Victor Marx’ın Justin Bieber'ın gitarda bir şarkı çaldığı videosunu yeniden yayınladı. Papaz şöyle yazdı: "Hıristiyanlar, lütfen Justin ve Hailey'i düşündüğünüzde, onlar için küçük bir dua etmek için biraz zaman ayırın ki onlar bilgelik kazansınlar, korunsunlar ve Rab’be daha yakın olabilsinler."


Hayranlar kendi kendilerine şu soruyu sordular: Bieber'ların evlilik sorunları mı var?

Olası gösterge: Justin Bieber birbiri ardına romantik fotoğraflar yayınlarken, romantizm söz konusu olduğunda artık profilinde işler sessizleşiyor. Eşiyle birlikte son fotoğrafını Ocak ayının sonunda yayınladı.

Magazin sitesi "TMZ"nin inandığı gibi, baba Stephen'ın beceriksiz çağrısının arkasında başka bir şey var. Dergiye göre Bieber'lar şu anda belirsiz bir sorunla mücadele ediyor ancak evlilik krizi yaşamıyorlar. Hailey Bieber'ın babasının paylaşımından dolayı hayal kırıklığına uğradığı söyleniyor.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-29T21:04:24 ][ Okunma : 65 ]google-newste takip edin