Keanu Reeves: kız arkadaşı ile, öğle yemeğinde öpüşme molası

Keanu Reeves: kız arkadaşı ile, öğle yemeğinde öpüşme molası

Keanu Reeves: Burada kız arkadaşı Alexandra ile öğle yemeği molasında güzel bir öpüşme yaşıyor

Yeni filminin adı Almanca “Tanrı ve Mutluluk”. Hollywood'un sevgilisi Keanu Reeves (59) de aşk konusunda şanslı: Kız arkadaşı Alexandra Grant (51) sete geliyor ve sinema yıldızının öğle yemeğini tatlandırıyor.

Fotoğraflar gösteriyor: Çift, yıldızların "God and Fortune" filmi için giyindikleri bir fragmanın arkasında neredeyse gizlice öpüşüyor. O gündelik bir kıyafetle ve eski günlerdeki gibi kısa saç kesimli, SHE ise siyah kot pantolon, siyah yelek ve siyah üstle.


Alexandra'nın ruh hali? Fena halde aşık! Başka bir çekimde görüldüğü gibi, ışıltılı bir gülümsemeyle karavanın önünde duruyor.

Çiftin birlikte görünmesi nadir olduğundan, hayranlar setteki kaplumbağa resimlerinden özellikle memnun olmalı.

Keanu Reeves ve Alexandra Grant'in bir çift olduğu 2019'dan beri biliniyor. Tam olarak ne zaman çatladığı belli değil. Ancak: İkisi de birbirini uzun zamandır tanıyor. İlişkiden önce “Matrix” yıldızı 20 yıldır bekar olduğunu söylemişti.


Keanu ve Alexandra'sı; “Matrix” karakteri Neo ve onun ikonik güneş gözlükleri gibi birbirine uyuyorlar. Kasım 2019'da çift olarak ilk kez ortaya çıkmaları tüm dünya için bir sürpriz.

Alexandra, Mart 2020'de İngiliz Vogue'a romantik çıkışları hakkında "Sanırım tanıdığım herkes beni Kasım ayının ilk haftasında aradı" dedi.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-29T20:15:41 ][ Okunma : 108 ]google-newste takip edin