Selena Gomez bu pozunu sosyal medyadan sildi, çok mu seksi?

Selena Gomez bu pozunu sosyal medyadan sildi, çok mu seksi?

Selena Gomez, Instagram'da kıvrımlarını sergiledi ancak daha sonra seksi fotoğraflarını kaldırdı. Neden belirsiz

Hafta sonu X: Selena Gomez'in (31) "En Çok Trend Olan Hikayesi" oldu. Neden? Şarkıcı, Instagram'da açıklayıcı fotoğraflar yayınladı, ancak bunları hemen sildi.

Hayranları zaten seksi fotoğrafların ekran görüntülerini almıştı. Üzerinde gösterilen: Selena'nın bol göğüs dekolteli, dekolteli siyah bandeau üstteki iki yakın çekimi.

Peki neden “Sil” düğmesine bastı?

Bazı takipçiler olumsuz eleştirinin suçlu olduğuna inanıyor. Çünkü Selena kilo aldığı için sosyal medyada defalarca vücut utandırılmasına katlanmak zorunda kalıyor. Ciddi sebep: Şarkıcıya on yıl önce lupus teşhisi konuldu. Böbrek nakli ve kemoterapi görmesi ve günlük ilaç alması gerekiyordu. Bu onun vücudunda iz bırakmıyor.


Selena hayranları, X'teki nefret yorumlarına öfkeli: “Selena Gomez'in otoimmün bir hastalığı var Hastalığı olduğunu bildiğiniz halde kilosuyla dalga geçmek iğrenç." Bir başka kullanıcı ise şu yorumu yaptı: "İnsanların onu çekici bulmadıkları için internette ona zorbalık yaptığını görmek çok üzücü. Şöyle devam ediyor: "O dünyanın en dürüst adamlarından biri. ve hiçbir şeyi taklit etmeyen ve kendini olduğu gibi gösteren şeffaf ünlüler var."


Oyuncu, yılın başında Instagram'da yaptığı bir paylaşımda yorumların kendisini ne kadar etkilediğini açıklamıştı. Uzun süre bunun için ağladı. “Görünüşün yüzünden hakarete uğramak (...), bunun çok adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Kimsenin daha az değerli hissetmeyi hak ettiğini düşünmüyorum.”


Selena'nın seksi fotoğrafları neden sildiğine dair başka bir teori: Bir veya iki hayran, dolgun selfie'de meme ucu gösteren bir şey keşfettiğini iddia ediyor. Fotoğraf Instagram için fazla seksiydi ve kuralları ihlal ediyordu.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-25T22:33:30 ][ Okunma : 81 ]google-newste takip edin