Megan Fox göğüs operasyonları hakkında konuştu: Ne yapmıştı

Megan Fox göğüs operasyonları hakkında konuştu: Ne yapmıştı

Megan Fox'un ilk “Transformers” filmi 2007'de solda ve bugün: Bu iki fotoğraf arasında sadece 17 yıl değil, aynı zamanda birçok güzellik doktorunu ziyaret etti.

İlk “Transformers” bölümündeki oyunculuk atılımından bu yana güzelliği bir referans noktası oldu. Megan Fox (37), 2007 yılında bir gecede bütün bir neslin seks sembolü haline geldi. Ve bugüne kadar görünüşüyle ????ilgili spekülasyonlar kadar övgüler de var.


Megan'ın görünümüyle ilgili en sık sorulan soru: Oyuncunun onunla ilgili her şeyi dönüştürmesine ne sebep oldu? Fox bu konuda yıllardır sessiz kalmıştı, ta ki bugüne kadar.

Megan ilk kez prosedürler hakkında tamamen açık bir şekilde konuşuyor. İlk göğüs ayarını Transformers serisinin birinci ve ikinci bölümleri arasında yaptırdı. Fox, ilk göğüs büyütmesini şöyle açıklıyor: "O zamanlar herkes bunu yapıyordu, ancak görünmemesi için bunu yapmak zorundaydınız."


Ancak nispeten göze çarpmayan ilk göğüs ameliyatı onu tatmin etmedi; daha fazlasını istiyordu.

Megan Fox göğüs operasyonları hakkında konuştu: Ne yapmıştı!. Magazin Haberleri.

Çocukları Noah (11), Bodhi (10) ve Journey'i (7) sütten kestikten sonra göğüsleri aniden ortadan kayboldu ve Megan'a bir büyütme daha yaptırdı. Sorun? Yeterli vücut yağına sahip değildi: "İmplantların oluşturduğu dalgaları görebiliyordunuz."

Üçüncü ve (şu ana kadar) son göğüs ameliyatına geldiğinde “Transformers” yıldızının tek bir sloganı vardı: Ne kadar büyük olursa o kadar iyi!

Megan Fox göğüs operasyonları hakkında konuştu: Ne yapmıştı!. Magazin Haberleri.

Megan, "Ameliyatlardan hoşlanmıyorum ve ameliyat olmak zorunda olmam gerçeği bana şunları söyledi: Çektiğim acılar için bir ödül istiyorum - Dolu bir B kupasıyla uyanmak istemiyorum" diyor Megan . Sade bir dille: "Memeler istedim!"


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Güzellik doktoruna şunları söyledi: "Neyin trend olduğu umurumda değil, bana 1990'ların striptizci göğüslerini verin. Ve yaptığı da buydu.”

Megan Fox göğüs operasyonları hakkında konuştu: Ne yapmıştı!. Magazin Haberleri.

Podcast'te ayrıca Botoks ve dolgu maddelerini denediğini de itiraf ediyor. Ancak üç çocuklu minyon anneler için liposuction hiçbir zaman bir seçenek olmayacaktır. Bunun yerine birkaç kıvrım daha istiyor ve popo büyütmeyle oynuyor. Ama hala gerekli yağdan yoksundur.

Ancak ameliyat için gerekli vücut yağına sahip olursa sloganı göğüsleriyle aynı: "O zaman anormal bir popom olacak." Açıklamalarının yanı sıra çeşitli güzellik prosedürlerinden de bahsediyor

Megan Fox göğüs operasyonları hakkında konuştu: Ne yapmıştı!. Magazin Haberleri.

Megan Fox ayrıca podcast'te Machine Gun Kelly (33) ile olan karmaşık ilişkisinden de açıkça bahsetti.

Nişanlarını iptal ettiklerini doğruladı ancak resmi ilişki durumları hakkında yorum yapmayı reddetti.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-23T18:07:19 ][ Okunma : 72 ]google-newste takip edin