Seda Sayan abuk subuk haberleri, için küfür etti

Seda Sayan abuk subuk haberleri, için küfür etti

Seda Sayan ile Ökten'in boşanacağı iddiaları için küfür etti. Sanatçı, eşiyle ayrıldıkları yönünde yapılan haberlere isyan etti.

Sabahın Sultanı Seda Sayan'da isyan etti. Sayan, şu ifadeleri kullandı:

Her yerde Seda Sayan ile Çağlar Ökten boşandı' haberleri var. Nereden çıkarıyorsunuz? Hepimizin ailesi var ya. Çağlar'ın halası arıyor, yazık. Bak bir sürü küfür ediyorum size içten, rahatlıyorum! Yapmayın böyle şeyler, böyle haberler yapmayın. Bizim aramızda hiçbir şey yok çok şükür. Daha biz 2.5 yıldır beraberiz, 2'nci yılımızı kutlayacağız. Daha birbirimize 'Öte git' demedik!


Bak bir sürü küfür ediyorum size içten, rahatlıyorum!


Her fırsatta sosyal medyadan aşk dolu pozlarını paylaşan ikilden gerçek adı Aysel Gürsaçer olan Seda Sayan, evlendikten sonra isminin yanına gelen Ökten soyadını resmi işlemlerde yaşadığı sorunlar nedeniyle mahkeme kararıyla kaldırtmasıyla gündeme geldi.


Yapmayın ya böyle abuk subuk haberleri, niye yapıyorsunuz?


Seda Sayan, Nisan 2022'de kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile sürpriz şekilde nikah masasına oturmuştu. Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in katılmadığı düğün, günlerce magazin gündeminin en çok konuşulan olayı olmuştu.


Çağlar Ökten ile 2022'de Beşiktaş'taki lüks bir otelde nikâh masasına oturan ünlü sanatçı Seda Sayan, eşinden boşanacağı söylentileriyle gündeme geldi. Kendi sunduğu programda yapılan haberlere isyan eden Sayan, ayrılık iddialarına son noktayı koyarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-03-15T21:01:12 ][ Okunma : 71 ]google-newste takip edin