Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'a küfürler yağdırdı

Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'a küfürler yağdırdı

Eski eşinin evleneceğini duyan Serdar Ortaç, Chloe Loughnan'a küfürler yağdırdı

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan: Fergus Hennessy ile evleneceğini duyurdu, Bunu duyan Serdar Ortaç eski eşi Chole’ye küfretti.

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chole, İrlandalı iş insanı Fergus Hennessy ile evleneceğini duyurdu. Popçu eski eşi Chole’ye küfretti.

Serdar Ortaç bir hafta içinde alkollü vaziyette 4 kez canlı yayın yaptı. İlkinde hayata ve Tarkan’a, ikincisinde kendisini bu hale getiren şartlara, son 2’sinde eski eşi Chole’ye küfretti!

Peki niye 5 yıl önce boşandığı Chole’ye neden sataştı? Çünkü İrlandalı model çok yakında iş insanı sevgilisi Fergus Hennessy ile evleniyor.


Nikah pek yakında. Serdar Ortaç, Chole’nin “Evleniyorum” paylaşımını görmüş. Çok üzülmüş, sinirlenmiş, küfürler etmiş! Bu arada Chole de, Serdar Ortaç’la ortak birkaç dostuna şöyle söylüyor: “Durumuna çok üzülüyorum.”


Serdar Ortaç Doktor istemedi, aşk istedi

Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'a küfürler yağdırdı.

Bu arada popçunun durumu 3 özel üniversitenin ‘psikoloji’ ve ‘yeni medya’ bölümlerinde ders konusu oldu.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Öğrencilere Serdar Ortaç’ın yayınları izlettirildi.

İstanbul-Nişantaşı ve Etiler’deki 3 psikiyatrik tedavi merkezi de popçunun tedavisini üstlenmek üzere yardımcılarıyla bağlantıya geçti.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Israrla “Hayır, istemiyorum” diyen Serdar Ortaç’a ekibinden biri “Ne istiyorsun abi?” diye sormuş. Ve şu cevabı almış: “Aşık olmak, sevmek, sevilmek istiyorum.”“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-24T21:58:45 ][ Okunma : 134 ]google-newste takip edin