Ünlü Rapçı Machine Gun Kelly Dövme hatasını anlatıyor

Ünlü Rapçı Machine Gun Kelly Dövme hatasını anlatıyor

Machine Gun Kelly'nin şok dövmesi ünlü rapçı hayatımın kaosu'nu yaptim dedi.

Machine Gun Kelly'nin rengarenk dövmeleri, ağır siyah dövme olarak adlandırılan geniş bir alanı kaplıyordu. Müzisyen, Instagram fotoğrafına yalnızca şu yorumu yaptı: "Yalnızca manevi amaçlar için"

Machine Gun Kelly için duygusal gişe çöküşü! Harika bir dövme ve düşünceli yeni bir şarkıyla...

Rapçi Salı günü sunum yaptı

Vücudunun üst kısmını kaplayan yeni mürekkepli simsiyah dövmesini Instagram'da paylaş. Bu görüntü hayranlar arasında karışık duygulara neden oldu. Ve spekülasyonlar: MGK'nın rengarenk kaos dövmelerini bu kadar büyük ölçüde gizlemesine ne sebep oldu?


Machine Gun Kelly şimdi yeni müzikle netlik yaratıyor: Çarşamba günü "Don't Let Me Go" adlı şarkısını yayınladı ve bu şarkıda duygusal ve zihinsel durumunu anlatıyor. Görünüşe göre “eski” skandallı MGK'yı bir ölçüde arkasında bırakmak istiyor.


Şarkı şöyle devam ediyor: "Bir kriz geçirdim ve bir satır dışında tüm vücuduma dövme yaptırdım." Görünüşe göre tüm dünyanın görmesi için bir kesinti yapmasına neden olan bir arıza. Ve onu yeni, daha düzenli bir hayata kim yönlendirmeli?


MGK, önceden "manevi tavsiye" istediğini söylüyor. Birçok dövmesi onun için fazla kaotikti; hayatında düzen sağlamak için çabalıyor. Rapçi, dövme sanatçısı Roxx'a şu sözlerle teşekkür etti: "Sevinç ve acı için teşekkür ederim."


Hayatında pek çok şey yaşamış olan müzisyen için bu yeni bir başlangıç ??gibi mi görünüyor?

MGK, Mayıs 2023'ten bu yana çıkardığı ilk single'ında çocukluğuna ve nişanlısı Megan Fox (37) ile ara ara yaşadığı ilişkiye de bakıyor. Düşük yapması, babasının ölümü, intihar düşünceleri, bir sanatçı olarak onun üzerindeki muazzam baskı.


Makineli Tüfek Kelly HERŞEYİ masaya koyuyor. Müzisyen kendisini nadiren bu kadar savunmasız gösterdi. Ve müzik, rapçilerin geçmişini, inişlerini ve çıkışlarını işlemek için tercih ettiği araçtır.

33 yaşındaki sanatçı, basit bir piyano eşliğinde şöyle rap yapıyor: “Son zamanlarda düşüncelerim beni yiyip bitiriyor.” MGK, müziğinde defalarca depresyondan, ilaç tedavisinden ve rehabilitasyon kliniğinde kalışından bahsetti.


Ayrıca 2020 yılı sonundan itibaren büyük aşkı Megan Fox için bir bağımlılık kliniğinde uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele etti. O zamanlar yaşam tarzı hakkında şöyle demişti: "Şu anda benim tercih ettiğim uyuşturucu mutluluk ve sanat yaptığını düşündüğüm kötü alışkanlıklara bağlılık yerine sanata bağlılık." Fox'un yanı sıra o da Blink'ti. -182 davulcu Travis Barker (48) o zamanlar büyük bir destekti.


Doğmamış bebeğin kaybı hakkında

Ünlü Rapçı Machine Gun Kelly Dövme hatasını anlatıyor.

Bugün Megan Fox'a rap yaptı: "Bebeği kaybettiğimizde elimin karnında olmadığı gerçeğiyle/nasıl yaşayabilirim?" MGK, "Twin Flame" şarkısında acı kaybı anlattı ve şunları söyledi: "Bu doğmamış bebeğimiz için.”


Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox: Ayrıca ilişkilerinde profesyonel yardıma da güvendiler: çift terapisi sayesinde ikisi, Mart 2023'teki ayrılıktan sonra altı aydan fazla bir süre boyunca yeniden birlikteler.

"Don't Let Me Go" şunları da söylüyor: "Annemi aradım ve ona ihtiyacım olduğunda orada olmadığı için onu affedeceğimi söyledim." Colson Baker, şarkıcının gerçek adının dokuz yaşında olduğunu söyleyince annesi aileden ayrıldı. Ancak 2022'de tekrar buluştular ve barıştılar!


Tüm duygusal zorluklara rağmen, MGK'nın dövme sürprizinden sonra endişelenen hayranlarını özellikle bir şarkı sakinleştirmeli: "Her şey yolunda."


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-22T22:11:12 ][ Okunma : 109 ]google-newste takip edin