Zeynep Bastık'ğın suyu kesildi yüzünü kaseyle yikiyor.

Zeynep Bastık'ğın suyu kesildi yüzünü kaseyle yikiyor.

Şarkıcı Zeynep Bastık bu kez suyu kesildi bir konuyla gündem oldu. Sosyal medya hesabından yüzünü kaseyle yikadığı anları paylaştı.

Yaptığı cesur paylaşımlar ve özel hayatıyla sık sık gündem olan şarkıcı Zeynep Bastık bu kez başka bir konuyla gündem oldu. Bu sefer suyu kesildi yüzünü kaseyle yikiyor

Şarkıcının son paylaşımı da çok konuşuldu. 2,1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından bu kez yüzünü kaseyle yikadığı anları paylaştı.

Paylaşımına "Günaydın, benim bugün heyecanlı bir çekimim var" notunu düştü. Şarkıcının paylaşımı kısa süre içerinde gündem oldu.

Daha önce Şarkıcının Yaptığı cesur paylaşımlarıyla yine gündem olmuştu.

Zeynep Bastık'ın öpücük aşkıyla aşk komasına girdi, sevgilisine verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık önceki akşam katıldığı partide sevgilisi Ali Can Ayyıldız'la dudak dudağa romantik pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.

Önceki gün birlikte bir partiye katılan Zeynep Bastık ve sevgilisi Ali Can Ayyıldız, aşka geldi. Partide romantizmin doruklarına çıktılar ve kimseyi umursamadılar.Zeynep Bastık 2021'de Çeşme'de evlendiği Tolga Akış'tan 2022'de boşanmıştı. Zeynep Bastık en son doğum günü kutlamasında tercih ettiği konseptle ilgi odağı olmuştu.

Roman havası konseptli doğum günüyle çok konuşulan Zeynep Bastık yeni sevgilisini doğum gününde ilan etmişti.Ali Can Ayyıldız ile Zeynep Bastık'ın aşkı bu kareyle ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde Bastık'ın sevgilisi Ali Can Ayyıldız ile Şişli'de bir düğün salonunda roman düğünü yaparak evleneceği iddia edilmişti.

Ünlü şarkıcı hakkında çıkan iddialara ise sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile cevap verdi. Bastık evleneceği yönündeki haberleri; "Komik ve yalan bir haberin açıklamasını yapacağım. Yarın benim evleniyor olmam."

'HAYIR EVLENMİYORUM'

Zeynep Bastık'ın gönül yarası aşkıyla bol bol poz verdi.

"Şişli'de bir düğün salonunda roman düğünü yapıyor olmamla ilgili tuhaf bir haber dolanıyor. Size kötü bir haberim var. Evlenmiyorum" diyerek yalanladı.Sevgililer cumartesi akşamı İstanbul Şişli'de düzenlenen bir partiye katıldı. Zeynep ile Ali Can aşka geldi.

GECEYE ÜPÜCÜKLERLE DAMGA VURDULAR

Romantizm doruğa çıktı. Kimseyi umursamayan sevgililer geceye damga vurdu.Ayrıca Zeynep Bastık derin yırtmaçlı kırmızı elbisesiyle çok beğenildi. Elbisesiyle çekilen pozlarını Instagram'dan hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcıya beğeni ve yorum yağdı.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-21T20:24:00 ][ Okunma : 97 ]google-newste takip edin