Brad Pitt Ines de Ramon aynı evde beraber'mi yaşıyor?

Brad Pitt Ines de Ramon aynı evde beraber'mi yaşıyor?

Ines de Ramon'un bir yılı aşkın ilişkisinin ardından Hollywood yıldızı Brad Pitt ile aynı çatı altında yaşadığı söyleniyor.


Brad Pitt ve Ines de Ramon'un ilişkilerinde bir sonraki adımı attıkları söyleniyor. ABD kaynaklarına göre de Ramon, Pitt'in yanına taşındı.

Oscar ödüllü 60 yaşındaki Brad Pitt ile 31 yaşındaki yeni kız arkadaşı Ines de Ramon arasındaki hâlâ taze olan ilişkinin muhteşem bir şekilde gelişmeye devam etmesi bekleniyor. ABD portalı "People"ın haberine göre çiftin artık aynı çatı altında birlikte yaşadığı söyleniyor. İçeriden birçok kaynak, De Ramon'un Hollywood yıldızının yanına taşındığını garanti ediyor. Ancak mücevher müdürünün henüz kendi dairesinden vazgeçmediği söyleniyor.


"Her zamankinden daha mutlu"

De Ramon'un isimsiz bir tanıdığı, yeni yaşam düzenlemesi hakkında "Oldukça taze" dedi. Pitt'le ilişkisi iyi gelişecekti ve de Ramon "her zamankinden daha mutluydu".

Pitt ve de Ramon ilk kez Kasım 2022'de kamuoyunda birlikte görüldü ancak o noktada birkaç aydır çıktıkları söylendi. People'ın geçmişte bildirdiği gibi, oyuncu yeni partnerini resmi olarak üçüncü şahıslara "kız arkadaşı" olarak tanıtacak. Bu, Brad Pitt'in 48 yaşındaki Angelina Jolie'den boşanmasından bu yana ilk ciddi ilişkisi.


Brad Pitt, altı çocuğu olduğu Angelina Jolie'den 2016 yılından bu yana boşandı. Ines de Ramon daha önce “Vampire Diaries” yıldızı Paul Wesley (41) ile evliydi. 2022 yazında evliliklerinin sona erdiğini duyurdular.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-15T21:25:04 ][ Okunma : 117 ]google-newste takip edin