Gigi Hadid Leo'dan sonra Bradley Cooper'la mı çıkıyor?

Gigi Hadid Leo'dan sonra Bradley Cooper'la mı çıkıyor?

Gigi Hadid: Leonardo DiCaprio'dan sonra Bradley Cooper'la mı çıkıyor?

Gigi Hadid'in Leonardo DiCaprio'dan sonra bir sonraki Hollywood yıldızını kaptığı söyleniyor. Model, aktör Bradley Cooper ile birlikteyken yakalandı.

Podyum güzeli Gigi Hadid (28), 48 yaşındaki Leonardo DiCaprio ile yaşadığı aşkın ardından şimdi de bir sonraki Hollywood yıldızını kapmış olabilir.


Gigi Hadid, Bradley Cooper'la birlikteyken yakalandı


Daily Mail'in haberine göre model, 5 Ekim Perşembe günü DiCaprio'nun en iyi arkadaşlarından biri olan 48 yaşındaki Bradley Cooper'la akşam yemeğine çıktı. Ünlüler portalında mevcut olan anlık görüntülerde Hadid ve Cooper, gece vakti bir koruma eşliğinde New York City'de yan yana dolaşırken görülüyor. Kendisi mini etek, kısa üst ve deri ceket giyerken, kendisi günlük bir tişört, kareli gömlek ve beyzbol şapkası giyiyor. İkilinin daha önce birlikte akşam yemeği yediği belirtildi. Daha sonra aynı araca binip birlikte uzaklaştılar.


Bradley Cooper, Leonardo DiCaprio ile arkadaş


Yaklaşık bir yıl önce Gigi Hadid, Cooper'ın arkadaşı olan Leonardo DiCaprio ile hâlâ birlikteydi. Cooper, 37 yaşındaki Irina Shayk'tan ayrıldığından beri bekar. Eski sevgilisinin, model Gisele Bündchen'in (43) eski kocası olan 46 yaşındaki Tom Brady ile buluştuğu söyleniyor.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2023-10-07T20:22:55 ][ Okunma : 193 ]google-newste takip edin