Brad Pitt'den eski sevgilisine itiraf Seni hala seviyorum.


Brad Pitt'den eski sevgilisine itiraf Seni hala seviyorum.. Magazin Haberleri.

Gerçek aşk asla bitmez! Hollywood yıldızları Brad Pitt (58) ve Gwyneth Paltrow (49) 25 yıl önce ayrılsalar da birbirlerini hala sevdiklerini itiraf ettiler

.

İki oyuncunun yıllar boyunca birçok ünlü ortağı oldu. Pitt'in özellikle özel hayatı, Jennifer Aniston (53) ve Angelina Jolie (47) ile yaptığı evlilikler nedeniyle her zaman halkın gözü önündeydi.

Ama Paltrow da hiçbir şeyin yanmasına izin vermedi: 1997'den 2000'e kadar Ben Affleck (49) ile açık-kapalı bir ilişkisi vardı. Daha sonra 2003'ten 2016'ya kadar Coldplay solisti Chris Martin (45) ile evlendi. 2018'de nihayet TV yazarı Brad Falchuk (51) ile evlendi.

Ancak Paltrow'un Goop web sitesinde paylaştıkları bir sohbette ortaya çıktığı gibi, bu süre boyunca aktörler her zaman birbirlerine karşı hisler beslediler.

Pitt, eski nişanlısına "Seni seviyorum" dedi ve "Seni çok seviyorum" diye yanıtladı.

İkili, 1994 yılında "Yedi" setinde tanışmış ve aşık olmuştur. Nişan 1996'da gerçekleşti. Ancak birkaç ay sonra, Paltrow kendini evliliğe hazır hissetmediğini söylediği için feshedildi.

Brad Pitt ve Gwyneth Paltrow anılıyor

Paltrow, konuşmalarında, rahmetli babası Bruce'a da değindi (1943 - 2002): "Bir gün nişanlandığımızda bana gözlerinde yaşlarla gelip şöyle dediğini asla unutmayacağım: 'Biliyorsun, ben Senin bir oğlun olacağını söylediklerinde ne demek istediklerini hiçbir zaman tam olarak anlayamadım, ama şimdi benim bir oğlum olacak."

Pitt ayrıca, "Bruce hakkında sevdiğim birçok şeyden biri - çünkü benim üzerimde derin bir etkisi oldu ve hala düşündüğüm biri - sesini ve bağımsızlığını gerçekten beslemesiydi."

Ve ikisi sonunda evlenmese de 58 yaşındaki şu yorumda bulundu: "Her şey her zaman olması gerektiği gibi oluyor, değil mi?"


Haber Editörü : Gul_BeyazMagazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2022 06 17T15:54:26 ][ Okunma : 211 ]google-newste takip edin