Aleyna Tilki XXL Sütyeniyle Magazin Dünyasinin ilk Sayfalarinda

Aleyna Tilki XXL Sütyeniyle Magazin Dünyasinin ilk Sayfalarinda

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından daha önce sütyen yerine çanta takınca olay olmuştu.

Ses telleri yırtıldığı için bir süre şarkı söyleyemeyecek olan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından daha önce sütyen yerine çanta takınca olay olmuştu.

Genç yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ses telleri yırtıldığı için bir süre şarkı söyleyemeyecek olan Tilki cüretkar kıyafetiyle verdiği pozu yayınlayarak yakında bir sürpriz yapacağını duyurdu.

Sosyal medyada yaptığı her paylaşımla gündeme gelen ve adından söz ettiren Aleyna Tilki son klibindeki iddialı paylaşımını bir üst seviyeye taşıdı.

Aleyna Tilki ünlü markanın reklamını yaparken sütyen yerine çanta takınca olay oldu. “Göğüslerini” pembe bir çantayla kapatan Tilki paylaşımına "Her durum için mükemmel bahar görünümü" notunu düştü.

Aleyna Tilki giydiği sadece “göğüs uçlarını kapatan siyah büstiyerden giyerek kamera karşısına geçen Aleyna Tilki”, verdiği cüretkar pozunu 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayarak "Yakında sürpriz var" ifadelerini kullandı.

"Aleyna Tilki Yakında size bir sürprizim var dedi"

Aleyna Tilki Sürprizde “Minnacık Bir Sütyenle” “Siyah Tangalı Kilotuyla” ve “uzun Siyah Çizmeleriyle”, Sosyal medya hesabın,dan paylastıgı resimleri sizlere Sürpriz olarak sunuyorum dedi.

Sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapan Aleyna Tilki, "Son zamanlarda geçirdiğim zor zamanlardan dolayı ses tellerim yırtılmış ve bir süre şarkı söyleyemeyeceğim. Yeniden şarkı söyleyene kadar performansımı izleyip sesimin değerini tekrar tekrar anlıyorum" dedi.

“Aleyna Tilki,nin Ses Telleri yirtılmış”

Aleyna Tilki ses tellerim yırtılmış ve bir süre şarkı söyleyemeyeceğim ama Sosyal medya hesabım,dan sizlere resimleri “Sürpriz” olarak sunuyorum dedi.

Rasgele Haber

Aleyna Tilki nin 2022 Sütyenli çantasi moda oldu.


Magazin Haberleri Editörü : Kervanlar
Magazin Haberleri 
Editör : Kervanlar

[ 2022-12-17T15:34:50 ][ Okunma : 691 ]google-newste takip edin