Çıplak poz veren Didem Soydan takipçilerinden yorum yağdı.

Çıplak poz veren Didem Soydan takipçilerinden yorum yağdı.

Sütyensiz poz veren Didem Soydan, "Külodunu" da cıkar yorumuna tepki vermisti. 

Oyuncu Didem Soydan Instagram hesabında paylaştığı cesur pozlarıyla gündemden düşmeyen isimlerden biri. Didem Soydan stüdyo çekiminde verdiği bir pozunu Instagram hesabında paylaştı. Soydan, sütyensiz verdiği cesur pozuyla dikkatleri üzerine çekti.


İddialı pozlarıyla gündeme gelen Didem Soydan bu kez transparan kıyafetiyle verdiği pozuyla sınırlarını zorladı. Sütyensiz poz veren Soydan'a takipçilerinden yorum yağdı.

Transparan kıyafetiyle sütyensiz pozunu paylaşan Soydan, yine sosyal medyada gündem oldu.

"Bence bu saatten sonra külodunu da çıkar tam olsun"

Didem Soydan daha önce bir takipçisinin "Bence bu saatten sonra külodunu da çıkar tam olsun" yorumuna, Bakarız tatlım be keyif kahyası bizim. Sen takipte kal" yanıtını vermişti.

"Sütyensiz Pozunu Paylaştı"

Instagram'da 743 bin takipçisi bulunan Didem Soydan, stüdyoda transparan elbisesiyle verdiği pozunu yayınladı. Fiziğiyle her daim adından söz ettiren ünlü ismin transparan elbisesinin altına herhangi bir iç çamaşırı giymemesi de dikkatlerden kaçmadı. Soydan'ın paylaşımına sessiz kalamayan yakın arkadaşı Cem Adrian ise "Didem Hanım DM" yorumunu yaparken Gonca Vuslateri de "İşte sekülerizm" dedi.Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2022-12-29T11:19:33 ][ Okunma : 2073 ]google-newste takip edin