haberler : : Magazin Haberleri

Britney Spears Instagram'ı çıplak fotoğraflarla doldurdu. : Magazin Haberleri : 10.05.2022 20:30:05

Britney Spears Instagram'ı çıplak fotoğraflarla doldurdu.

Britney Spears Instagram'ı çıplak fotoğraflarla doldurdu.

Hayranlar yine Britney Spears için endişeleniyor. 9 Mayıs 2022 Pazartesi günü, şarkıcı Instagram'ı bir dizi çıplak fotoğrafla doldurdu.

40 yaşındaki Britney Spears'ın hayranları, şu anda 28 yaşındaki nişanlısı Sam Asghari'den ilk çocuğunu bekleyen şarkıcının ilk bebek yumru fotoğrafını sabırsızlıkla bekliyor. boşuna! Bunun yerine Spears, Pazartesi günü yaklaşık 41 milyon Instagram takipçisine bir dizi çıplak çıplak fotoğraf gönderdi. Fotoğraflarda, 40 yaşındaki bir duşun önünde tamamen çıplak görülebiliyor, mahrem bölgesi sadece bir kalp emojisi ile kaplı, göğüsleri ellerinden.

Britney Spears: İnterneti çıplak fotoğraflarla dolduruyor

Aynı görüntüyü farklı filtrelerle altı kez gösteren ilk gönderi altında Spears, "İçimde bir bebek olmadan önce Meksika'da geçen fotoğraf dökümü. Neden tatilde hep on yaş daha genç görünüyorum?" Yaklaşık bir saat sonra, aynı bölgeden üç enstantaneyle ikinci bir gönderi ve iki saat sonra Britney Spears'ın açıkladığı üçüncü tur resimler: "Hepinizi ÇOĞU ÇOK seviyorum!!!!"

Hayranlar Britney Spears için endişeli

Üç paylaşımın altında çok sayıda hayran, şarkıcı hakkında ne kadar endişeli olduklarını ifade ediyor. Bir takipçisi, "Seni seviyorum İngiliz ama sosyal medyadaki çıplak fotoğrafları yavaşlatmanın zamanı geldi" yazdı. Bir başkası uyarıyor: "Seni seviyorum ama sen bu fotoğraflardan çok daha fazlasısın. İnternette paylaştığın şeyler sonsuza kadar kalır!"

Başka bir hayran, 2021'in sonunda kendisini babasının uzun süreli vesayetinden kurtarabilen şarkıcıyı savundu: "Britney, başkalarının para ve güç kazanması için yıllarca sessiz kalmaya ve iradesi dışında kontrol edilmeye zorlandı. Denediler. onu öldürmek yok etmek için, ama o esnek. Çıplak poz vermek istiyorsa, bu onun hakkı. Ve eğer başkalarını rahatsız ediyorsa... İYİ."

Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 10.05.2022 20:30:05 | Okunma : 66 ]

google-newste takip edin