haberler : : Magazin Haberleri

Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için 1 milyon lira harcadı. : Magazin Haberleri : 13.04.2022 21:40:35

Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için 1 milyon lira harcadı.

Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için 1 milyon lira harcadı.

Seyhan Soylu, Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'a benzemek için bıçak altına yattı. 8 saat süren 10 ameliyat birden geçiren Soylu, tüm bu işlemler için 1 milyon lira harcadı. Soylu'nun değişimi ise herkesi şaşkına çevirdi.

Seyhan Soylu, geçtiğimiz günlerde kırılan kaburgasının silikonunu patlattığını söyleyerek 1 ay programdan ayrıldı. Soylu, bu işlemlerin yanı sıra Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Filiz Akın'a benzemek için birkaç operasyon daha geçirmeye karar verdi.

10 AMELİYAT BİRDEN OLDU

60 kilo verdiği için yüzünden deformalar olduğunu ve bundan rahatsız olduğunu söyleyen Seyhan Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir değişim sürecine girdiğini duyurdu. Tam 10 ameliyat birden geçiren Seyhan Soylu; kaburga operasyonu, göğüs silikonu, karın germe, dudak kaldırma, dudak mesafesini kısaltma operasyonu, yanaktan yağ aldırma, çene kaldırma, yanak kaldırma, burun, kol ve koltuk altı toparlama ile şakaklara yağ sıkma operasyonu yaptırdı.

SEYHAN SOYLU TAM 1 MİLYON HARCADI

Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için 1 milyon lira harcadı.Magazin Haberleri

8 saat süren operasyonlar için tamı tamına 1 milyon lira harcayan Seyhan Soylu, ameliyat sonrası bandajlı halini de sosyal medya hesabından paylaştı. Tüm bu işlemleri Filiz Akın'a benzemek için yaptıran Soylu, "Türkiye'de birkaç siyasi kahraman ve bürokrat dışında sanat camiası da dahil neredeyse kimseye hayran olmadım. Bir tek ona ve o Türk sinemasının en güzel en asil kadını Filiz Akın hayranlığımdan ameliyat oldum" dedi.

SEYHAN SOYLU KİMDİR?

Seyhan Soylu, Türkiye'de tanınmış bir figürdür. Daha önce birkaç kez siyasete karışmış, yüksek profilli bir trans kadın ve medya figürü olan ismi herkes Sisi lakabı ile bilmektedir.Tam ismi Seyhan Soylu olarak bilinen Sisi, 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Haber Ekliyen : Kervanlar[ Haberi Ekleyen] (Kervanlar) | 13.04.2022 21:40:35 | Okunma : 70 ]

google-newste takip edin