Ayrıldıktan on yıl sonra Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver bosandi

Ayrıldıktan on yıl sonra Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver bos<span>and</span>i

Kağıt üzerinde, Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver artık resmen boşandı. Boşanma süreci on yıldan fazla sürdü. İkisi arasında herhangi bir kötü kan yok gibi görünüyor.

Oyuncu ve eski vali Arnold Schwarzenegger ile gazeteci Maria Shriver arasındaki on yıl sonra boşanma sona erdi. ABD portalı "TMZ"ye göre, ilgili belgelerin bir yargıç tarafından imzalandığı söyleniyor. 28 Aralık Salı sabahı, Los Angeles Yüksek Mahkemesi de izin verdi.

1986'da çift evet dedi. Şimdi 74 yaşındaki ve 66 yaşındaki çocuğun 24 ile 32 yaşları arasında dört çocuğu var: Katherine, Christina, Patrick ve Christopher. 2011 yılında, Shriver 25 yıllık evlilikten sonra boşanma davası açtı.

Bunun bir nedeninin "Terminatör" yıldızının eski bir hizmetçiyle kaçması olduğu söyleniyor. İlişkinin gayri meşru bir çocuğu var: 24 yaşındaki Joseph Baena.

Motivasyon eksikliği ve karmaşık varlık tahsisi

"TMZ", uzun boşanma sürecinin motivasyon eksikliğinden ve varlıkların karmaşık paylaşımından kaynaklandığını yazıyor. Ancak koşullara rağmen, boşanmışlar arasında herhangi bir düşmanlık yok gibi görünüyor.

Ayrıldıktan sonra Schwarzenegger ve Shriver bazen çocuklarıyla birlikte kırmızı halıda boy gösterirken, aile üyeleri tekrar tekrar ikilinin çocuklarıyla birlikte poz verdiği fotoğrafları paylaşıyor.


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-29T11:37:25 ][ Okunma : 520 ]google-newste takip edin