Madonna çıplak fotoğrafları silindiği için küfür etti

Madonna çıplak fotoğrafları silindiği için küfür etti

Madonna'nın yarı çıplak fotoğrafları: Instagram, Madonna'nın yarı çıplak fotoğrafını sildi, kızgın şarkıcı sordu – erkeklerin meme uçları erotik değil mi? – madonna instagramı yarı çıplak fotoğrafları kaldırdığı için sövdü ve erkeğin meme ucunun erotik olamayacağını söyledi

Şarkı söylemesi ve tarzıyla insanları çıldırtan popüler Amerikalı şarkıcı Madonna, cesur fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak sık sık haberlerde yer alıyor. Madonna bir kez daha ilgi odağı oldu. Aslında Madonna, Instagram tarafından silinen yarı çıplak fotoğraflarını (Madonna Semi Nude Photos) yayınladı. Madonna buna çok sinirlenir.

63 yaşındaki şarkıcı Madonna, fotoğraf çekiminin fotoğraflarını paylaştı. Bu resimlerin bazılarında meme uçları görünüyordu. Instagram, Madonna'nın bu fotoğraflarını sildiğinde çok sinirlendi ve o fotoğrafları yeniden yayınladı.

Madonna, fotoğrafları yeniden yayınlayarak, 'Instagram'ın herhangi bir uyarı veya bildirimde bulunmadan kaldırdığı fotoğrafları yeniden yayınlıyorum. Yönetimime hesabımı ele almamı söylemelerinin nedeni, meme ucumun küçük bir kısmının görünür olmasıydı. Bir kadının vücudunun meme ucu hariç her yerinin gösterilmesine izin veren bir kültürde yaşadığımıza şaşırıyorum. Meme ucu ise bebeği besler.


Madonna'nın Instagram tarafından silinen yarı çıplak fotoğrafı


Madonna çıplak fotoğrafları silindiği için küfür etti. Magazin Haberleri


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-26T16:52:55 ][ Okunma : 1184 ]google-newste takip edin