Nefise Karatay çıplak masaj yaptırirken aniden basildi

Nefise Karatay çıplak masaj yaptırirken aniden basildi

Nefise Karatay çıplak masaj yaptırdığı anda Tolga Balta’dan aniden basildi. Masaj salonunda skandal! Nefise Karatay masaj yaptırırken birden odaya daldı

2021 yılında evlendiği Yusuf Day ile mutlu bir evlilik sürdüren ve Maya adında bir kızı olan 45 yaşındaki eski oyuncu, sunucu ve manken Nefise Karatay, geçtiğimiz günlerde gittiği masaj salonunda büyük bir şok yaşadı. Karatay, yarı çıplak bir şekilde masaj yaptırırken odaya giren iş insanı Tolga Balta ile tartıştı ve Balta'dan şikayetçi oldu. İşte detaylar.

Nefise Karatay, yarı çıplak masaj yaptırdığı sırada odaya giren Tolga Balta’nın kendisine hakaret ettiğini belirtip şikayetçi oldu.

Sabah'ın özel haberine göre, Ortaköy'deki bir spa salonunda yarı çıplak halde masaj yaptırırken, odaya bir adamın girerek kendisine hakaret etmeye başladığını iddia etti. Ünlü manken, sıranın kendisinde olduğunu söyleyip, odaya dalan iş insanıyla kavga edip polise ihbarda bulundu.

MASAJ YAPTIRDIĞI SIRADA OADAYA GİRDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Eski mankenin iddiasına göre, iş adamı Tolga Balta'nın odaya girip sıranın kendisinde olduğunu söyledi ve emrivaki bir cümleyle odanın boşaltılmasını istedi. Yarı çıplak vaziyette olduğunu belirtip, kapıyı kapatmaya çalıştığını söyleyen Karatay, Balta'nın kendisine küfür ettiğini savundu. İkilinin arasındaki tartışma büyüyünce, odadaki masör araya girip, olaya müdahale etti. Bu esnada, 45 yaşındaki eski manken polisi arayıp ihbarda bulundu. Karatay, bir süre sonra olay yerine gelen polislere, iş adamından şikayetçi olduğunu söyledi.

Nefise Karatay çıplak masaj yaptırir’ken aniden basildi. Magazin Haberleri

SIRALARIN KARIŞTIĞINI SÖYLEDİ

Polise ifade veren iş adamı, masaj odasının kapısını çaldığını, içeriden bir ses gelmeyince nişanlısının kapıyı açtığını söyledi. Nişanlısının Karatay'ı görünce kapıyı kapatıp, sıranın kendilerinde olduğunu söylediğini ifade eden Balta, Karatay'a hakaret içerikli sözler sarf etmediğini iddia etti. İş insanı, aksine Karatay'ın kendisine ve nişanlısına kötü sözler söylediğini iddia etti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-12-19T18:14:02 ][ Okunma : 1636 ]google-newste takip edin