69. pozisyon hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız

69. pozisyon hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız

Birbirinizi sözlü olarak tatmin edin, ancak uygun şekilde! 69. pozisyon hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız!

Efsanevi 69 pozisyonunda özellikle önemli olan bir şey var: keyif! Çünkü bu seks pozisyonu gerçekten yoğundur ve tüm vücudu orta şiddette bir deprem gibi sallar. Pozisyonda tam olarak neyin önemli olduğunu buradan okuyabilirsiniz.

69 Pozisyon: Sıcak seks pozisyonu böyle çalışır

69 pozisyonunda, kadın erkeğin üzerinde ama baş aşağı yatar. Bunun anlamı şudur: başınız onun penisi seviyesinde ve onun başı vajinanızın seviyesindedir. 69 sayısını böyle oluşturuyorlar! Her iki partnerin de aynı anda oral olarak mastürbasyon yaptığı pozisyon, tam güven gerektiren en mahrem seks türlerinden biridir. 69 pozisyonuyla ilgili en iyi şey: Zevk sadece bir tarafta değil, her iki partner de aynı anda doruğa uçabilir.

Bu arada: 69 pozisyonu elbette iki kadın veya iki erkek arasındaki seks için de mükemmel!

69 pozisyonu çok yönlü

69 pozisyonu, baştan çıkarıcı bir ön sevişme, aradaki ısınma veya büyük bir final olarak harika bir şekilde kullanılabilir. Oral uyarıya ek olarak, partneri tatmin etmek için parmaklar da kullanılabilir. Diliyle klitorisini uyarabilir ve parmaklarını vajinaya sokabilir, penisini diliyle okşayabilir ve parmaklarını testislerini okşamak için kullanabilir. Üzerinde kim durursa: Bu pozisyonda parmaklar eşin poposuna da kolayca yerleştirilebilir.

Kama Sutra'daki 69 pozisyonu

69 pozisyonu Kama Sutra'da da bulunabilir. Kadının erkeğin üzerine diz çöktüğü varyant "kapalı döngü" anlamına gelir, çünkü Uzak Doğu yazıtlarına göre enerji yin ve yang iki kuvveti arasında değiş tokuş edilir.

Yeni başlayanlar için ipucu: Üst üste diz çökmek yerine yan çevirin, bu işleri biraz daha sakin ve rahat hale getirmeye yardımcı olur.

İleri düzey kullanıcılar için ipucu: Önceden bir nane şekeri emdirin, soğutma etkisi omurganızda birkaç ürperti yaratacaktır! Dikkat: Nane tatlıları olmadan yapmalıdır!


Saglik Editörü : Gul_Beyaz
Saglik 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-13T20:12:53 ][ Okunma : 1835 ]google-newste takip edin