Defne Samyeli tatilde! Panama'nın pozları değerlendi

Defne Samyeli tatilde! Panama'nın pozları değerlendi

Ünlü oyuncu ve müzisyen Defne Samyeli, fit vücuduyla her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kendisinin yanı sıra kızları Derin ve Deren Talu'nun da verdiği pozlarla ön plana çıkan Samyeli, yıllara meydan okudu.

Tartışmacı giyim tarzıyla adından sıkça söz ettiren 49 yaşındaki Samyeli, geçtiğimiz günlerde 871.000 takipçisi olan Instagram hesabından yeni pozlarını paylaştı.


BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Siyah eteği ve bikinisiyle deniz kenarında Panama'ya tatile giden Samyeli'nin fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Karelerini arka arkaya güvercin emojisi ile yayınlayan güzel müzisyen, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini ekleyerek sosyal medyanın gündemine oturdu.

TAMAMLANAN YORUMLAR

Defne Samyeli tatilde! Panama'nın pozları değerlendi. Magazin Haberler

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan ünlü müzisyen ve oyuncu Defne Samyeli'nin, takipçileri tarafından yoğun ilgi gören yeni fotoğraflarına yapılan yorumları sonlandırması da gözlerden kaçmadı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Bloomberg HT'nin 'Fatih Altaylı ile Bir Günleri' programına konuk olan Samyeli, “Kendime bakmayı, insanları hastalık konusunu seviyorum. Çocuklarım büyüdü, ben yine 20'li yaşlarıma gelmiş gibiyim. hissediyorum” dedi.

"4 ay sonra evlendim"

Defne Samyeli tatilde! Panama'nın pozları değerlendi. Magazin Haberler

"Daha sonra evlenmek ister miydin?" Müzisyen sorulduğunda, “Eren bana bir şans daha vermedi. Dört ayda evlendim, anlamadım bile. Çok uyanık olduğumu sanıyordum. Eren, “Neden evlenmeyelim? "Bu basın bizi ayıracak."

Defne Samyeli tatilde! Panama'nın pozları değerlendi. Magazin Haberler

Kızları Deren ve Derin Talu'dan da bahseden Samyeli, “Çocuklarımı eğitime zorlamıyorum. İlgi alanlarını keşfetmelerini ve bu yoldan gitmelerini istiyorum."


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-11-28T20:09:27 ][ Okunma : 1652 ]google-newste takip edin