Japonya Prensesi Mako, düğününden önce Tokyo'daki Akasaka Malikanesi'ndeki evinin önünde eğildi

Japon prenses Mako, nişanlısı olan sıradan Kei Komuro'ya evlenme teklif etti. Bununla asalet unvanını kaybeder.

30 yaşındaki Japon Prenses Mako, kolej sevgilisi 30 yaşındaki Kei Komuro ile evlendi. Bu, diğer şeylerin yanı sıra "BBC News" tarafından bildirilmektedir. Kocası halktan olduğu için evlilikle birlikte asalet unvanını kaybetti. Japon imparatoru Naruhito'nun 61 yaşındaki yeğeni, görünüşe göre büyük bir tören düğünü ve çeyizi reddetmişti.
Prenses Mako: Sapıkları olan bir düğün

Düğünden önce, ilişki hakkında olumsuz basında haberler çıkmıştı. 30 yaşındaki avukatın annesinin karıştığı söylenen bir mali skandal, Japon nüfusu arasında hoşnutsuzluğa neden oldu. Prenses Mako'nun kendisi ve kocası hakkındaki olumsuz haberler nedeniyle travma sonrası stres bozukluğundan (TSSB) muzdarip olduğu söyleniyor.

Prinzessin Mako hayatini ask icin herseyi geride birakti. Magazin Haberler

Mako ve kocasının düğünden sonra Komuro'nun avukat olarak çalıştığı Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınması bekleniyor. ABD'ye taşınma planları, "Japonya'nın Harry ve Meghan" takma adına göre iki "BBC News" getirdi. 37 yaşındaki İngiltere Prensi Harry ve 40 yaşındaki eşi Düşes Meghan, 2020 baharında Kaliforniya'ya taşındı.
Dört yıldır nişanlı

55 yaşındaki Veliaht Prens Akishino'nun kızı Prenses Mako ve Kei Komuro, Tokyo'da bir üniversitede okurken bir araya geldi. 2017'de nişanlandıklarını açıkladılar, ancak mali skandalın ortaya çıkmasıyla 2018 için planlanan düğün askıya alındı.


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-10-27T20:12:01 ][ Okunma : 622 ]google-newste takip edin