32 yaşındaki genc kadinin 12 çocuğu var.


32 yaşındaki genc kadinin 12 çocuğu var. - Magazin Haberler

Çocuklar için ne büyük bir nimet: Amerikan Britni Church'nin bir düzine çocuğu var ve her biriyle gurur duyuyor.

Britni Church (32) ABD'nin Kansas eyaletinin Arkansas şehrinde yaşıyor. Tam zamanlı genç anne, sosyal medyada çok aktif ve geniş çocuk grubu hakkında rapor vermeyi seviyor. Küçük Rowyn birkaç ay önce doğdu ve on iki numaralı bebek muhtemelen Britni'nin son çocuğu olacak.

15 yaşında ilk hamilelik

Britni ilk bebeğini 15 yaşında beklediği için aslında her zaman "farklı koşullarda" olmuştur. Göz kırparak TikTok'a hamilelik olmadan geçirdiği en uzun sürenin iki buçuk yıl olduğunu söyledi. "Bu, 15 yaşımdan beri hamile olmadığım en uzun zamandı." 32 yaşındayken, yaşları 17 ile üç ay arasında değişen beş kızı ve yedi oğlu oldu.

Ebeveynler başlangıçta genç hamilelikleriyle hayal kırıklığına uğradı

Britni ilk başta zor zamanlar geçirdi. Bir klipte, ailesinin henüz yetişkin olmayan kızlarının hamileliğinden memnun olmadığını bildirdi. Daha 16 yaşındayken evlendi ve bir haftadan kısa bir süre sonra kızı Crizman'ı doğurdu. Ne yazık ki, Britni'nin erken evliliği, çiftin beş çocuğu daha olmasına rağmen sürmedi. Bu yüzden bir süre altı yaşında bekar bir anneydi - karmaşık bir zaman: "Gerçekten utanmadım, ama biraz utandım" diyor.

O zamanlar, etrafındakilere tüm çocuklarının aynı babaya sahip olduğunu açıkça belirtmek onun için önemliydi. Britni, "Bu kadar çok çocuğa sahip olmak kötü bir şeymiş gibi geldi" dedi. "Neden bu kadar çok çocuğum olduğunu açıklamak zorunda hissettim." Ancak genç anne kaderiyle asla tartışmadı: "Onu dünyadaki hiçbir şeye değişmem!"

İkinci adam Chris

32 yaşındaki genc kadinin 12 çocuğu var. Magazin Haberler

Britni üç yıl çocuklarıyla yalnız yaşadı, daha sonra 2014'te çalışırken Chris ile tanıştı ve aşık oldu. "Bir yıl içinde evlendik" dedi, "26 yaşındaydım ve 23 yaşındaydı". Üçüzler de dahil olmak üzere altı çocuğu daha oldu.

Britni, rezil çetesi için ne kadar mutlu olduğunu defalarca vurguluyor: "Çocuklarımla gurur duyuyorum!" Bazen elbette XXL ailesine yönelik eleştirilere de katlanmak zorunda kalıyor, ancak birçok gönderisinde şunu vurguluyor: "Bütün çocuklarım arandı ve sevildi!"


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-10-08T20:37:59 ][ Okunma : 902 ]google-newste takip edin